• Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

"RB Leipzig" ir BVB šventė pergales Vokietijoje

2020-02-22 21:37:03 Bundesliga

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos dar penkerios "Bundesliga" pirmenybių 23-ojo turo rungtynės.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo "RB Leipzig" ekipa, kuri net 5:0 sutriuškino "Schalke" futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 1-ąją susitikimo minutę, kuomet tolimu smūgiu pasižymėjo Marcelis Sabitzeris. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmoje mačo dalyje.

61-ąją minutę "RB Leipzig" pranašumą padvigubino Timo Werneris, o 68-ąją varžovų triuškinimą pradėjo Marcelis Halstenbergas.

Ketvirtąjį svečių įvartį 80-ąją minutę pelnė Angelino, o tašką 89-ąją padėjo Emilis Forsbergas.

Kitose rungtynėse pergalę šventė Dortmundo "Borussia", kuri išvykoje 2:0 susitvarkė su "Werder" ekipa.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o svečiai į priekį išsiveržė 52-ąją minutę po Dano-Axelio Zagadou tikslaus smūgio.

BVB pergalę 66-ąją minutę įtvirtino Erlingas Haalandas.

"Monchengladbach" 1:1 "Hoffenheim"

"Freiburg" 0:2 "Dusseldorf"

"Hertha" 0:5 "Koln"