"RB Leipzig" iškovojo nesunkią pergalę, "Schalke" prarado taškus mače su "Dusseldorf"

Šeštadienį sužaistos dar keturi "Bundesliga" pirmenybių 11-ojo turo susitikimai.

Užtikrintą pergalę išvykoje pasiekė "RB Leipzig" ekipa, kuri rezultatu 4:2 įveikė Berlyno "Herthą".

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir 32-ąją minutę pirmavo po Maximiliano Mittelstadto įvarčio.

"RB Leipzig" rezultatą išlygino 38-ąją minutę, kuomet Timo Werneris realizavo 11 metrų baudinį, o jau per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką svečius į priekį išvedė Marcelis Sabitzeris.

Svečių pranašumą 86-ąją minutę padidino Kevinas Kamplas, o T. Werneris 91-ąją pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

"Hertha" ekipos puolėjas Davie Selke pačioje mačo pabaigoje  dar sugebėjo sušvelninti savo komandos atsilikimą.

Kitose rungtynėse taškus namuose barstė "Schalke", kuri lygiosiomis 3:3 sužaidė su "Dusseldorf" ekipa.

"Schalke" į priekį išsiveržė 33-ąją minutę, kai pasižymėjo Danielis Caligiuri. "Dusseldorf" rezultatą išlygino 62-ąją, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Rouwenas Henningsas.

Ozanas Kabakas 67-ąją minutę dar kartą išvedė šeimininkus į priekį, tačiau 74-ąją rezultatą išlygino tas pats R. Henningas.

"Schalke" trečią kartą išsiveržė į priekį 79-ąją minutę po Suato Serdaro įvarčio, tačiau 85-ąją savo "hat-tricką" užbaigė R. Henningas ir padovanojo tašką "Dusseldorf" ekipai.

"Mainz" 2:3 "Union"

"Paderborn" 0:1 "Augsburg"