Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" antrus metus iš eilės triumfavo FIFA pasaulio klubų taurėje (VIDEO)


19 valandą Lietuvos laiku Jungtiniuose Arabų Emyratuose paaiškėjo stipriausias 2017 metų pasaulio klubas.

FIFA pasaulio klubų taurės finale susigrūmė Europos garbę gynę Madrido "Real" futbolininkai su brazilų "Gremio". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai užtikrintai nugalėjo varžovus ir tapo pirmąja komanda, apgynusi antrus metus iš eilės šio turnyro trofėjų.

"Real" nuo pat susitikimo pradžios iki jo pabaigos dominavo aikštėje ir neleido varžovams pagalvoti apie įvartį. Pirmajame kėlinyje "baltieji" daug progų neturėjo, tačiau nesulaukė jokio pasipriešinimo iš brazilų.

Antrajame kėlinyje pergalingą šių rungtynių įvartį pasiekė Cristiano Ronaldo. 53-ąją minutę portugalas puikiu baudos smūgiu išvedė "Real" į ekipą į priekį ir šį rezultatą išsaugojo iki pat pabaigos.

"Baltieji" turėjo dar ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau vartus gelbėjo virpstas ir puikus vartininko žaidimas. "Gremio" rungtynių pabaigoje bandė paspausti varžovus, tačiau šie nepasimetė ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Rungtynių scenarijų iliustruoja "Gremio" statistika - stipriausia Pietų Amerikos komanda per visas 90 minučių atliko vos vieną smūgį ir tas pats buvo atliktas iš 35 metrų.

"Real" puikiai užbaigs šiuos metus - Madrido komandai tai buvo penktasis titulas 2017 metais. Jie triumfavo "La Liga" pirmenybėse, Čempionų lygoje, UEFA ir Ispanijos Supertaurėje bei dabar pasaulio klubų turnyre. "Baltieji" neiškovojo tik Karaliaus taurės trofėjaus.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas puikiai šiame turnyre rungtynes Luka Modričius, o už kroato nugaros liko du įvarčius pelnęs C. Ronaldo.

Rezultatas:

"Real Madrid" 1 - 0 "Gremio"
53' [1 - 0] C. Ronaldo

Straipsnio įvertinimas: 5 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Napalys
2 34 12-16 21:18
Su pergale, fanai. Aisku tai ne pats svarbiausias trofejus, bet cia svarbu apginti europos futbolo garbe
Marčius33
1 23 12-16 20:59
Nuobodokas matchas, tikėjausi iš Brazilų gražių judesiukų t.t. , aišku jų parodė tik Marcelo iš Brazilijos pusės , bent pasidžiaugiau Bale gan toks energingas grįžo . Sveikinai Realui su titulu .
Matijoshius
2 18 12-16 22:47
Pas mus vakar buvo nomnacijos "geriausias istorijoje tuliko valytojas". Suprantama, laimėjo mano bičiulis Vaidoshius. Bet čia ne esmė. Esmė - rikošetas. Vaidoshius mane pamokė šikti ant klozeto krašto taip, kad kakalai rikošetuotų į klozeto skylę. Anksčiau man viskas likdavo ant klozeto krašto.
Na
3 17 12-16 22:48
gg:
Geriau būtų nesidare gėdos ir išviso nevare žaisti kas iš tos taurės ji niekuo verta
Laimėjęs pasaulio taurę tampi stipriausiu pasaulyje. O Uefa čempionų taurę esi stipriausias tik Europoje, o ne pasaulyje. Manau, kad geriau būti stipriausiu pasaulyje, o ne vien tik Europoje
5 18 12-16 21:12
Cristiano Ronaldo – record in finals for Real Madrid 3 goals in 3 CL finals 4 goals in 3 FIFA Club World Cup finals 2 goals in 2 Copa del Rey finals W7 L1