Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" artėja link susitarimo su "Boca" dėl 18-mečio saugo (VIDEO)


Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
RE
0 0 01-19 22:55
GraciesXavi:
Tai apie sita matyt irgi kalbesi kad medinis... O tiesto pasake visiska tiesa, Tikrai labai daug pespektyviu talentu reale pasedeja ant suolo taip ir nieko nepaseke futbole. :)
Kas ten degraduoja? teisingai sako "Aa". P.s pazekit Modricius kai atvyko ir pirma sezonas buvo sunkus o dabar yra nelieciamas
Aa
2 6 01-19 13:49
Degreduoja, tai MU, o ne žaidėjai Reale. Bet kokiu atveju persikėlimas į Real yra naudingas visiems jauniems futbolininkams. Negauna daug minučių, bet garantuota, kad po sezono bus išnuomotas/parduotas į vieną iš TOP 5 lygų komandų. Kas liečia tavo minėtus futbolininkus, tai kuo kaltas Realas, kai patys žaidėjai yra mediniai? Kalbu apie Silva ir Illarra, pastarasis pirmą sezoną sužaidė netgi vos ne 50 rungtynių, tai apie ką kalba? Kovačičius degreduoja? Ko tu nori, kad nuo pat atvykimo taptų starteriu ir iš sudėties išstumtų Modričių? Casemiro Taip pat yra Krooso dubleris. Tai dabar kaip, Realas negali turėtų nieko atsargoje ir visi žaidėjai turi žaisti? CDR diskvalifikacija sumaišė kortas visiems jauniems futbolininkams, nes būtų dar daugiau gavę žaisti. Dabar reikia pergalių, todėl visiškai suprantamas stipriausių žaidėjų išsirinkimas.
Abc
0 0 01-19 13:36
Banas isigalioja tik nuo vasaros
asd
1 0 01-19 13:30
o del bano kaip?
dame
2 1 01-19 13:15
geresnis uz messi paliubomu