"Real Betis" ir vėl liko be pergalės Ispanijos pirmenybėse

Penktadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 8-asis turas.

Sevilijoje vietos "Real Betis" vienuolikė priėmė "Eibar" ekipą. Andalūzai išvengė antrojo pralaimėjimo iš eilės, tačiau savo žiūrovų pergale nenudžiugino – 1:1.

34-ąją minutę "Eibar" įgijo pranašumą, kai nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Fabianas Orellana.

Antrajame kėlinyje "Real Betis" stojo į šturmą, o 66-ąją minutę po ilgos VAR peržiūros rezultatas galiusiai tapo lygus – įvartį į savo sąskaitą įsirašė Lorenas.

Per pridėtą laiką "Real Betis" įmušė dar vieną įvartį, tačiau šis po VAR peržiūros šį kartą buvo neįskaitytas.

Sevilijos ekipa per paskutines penkerias rungtynes yra iškovojusi vos vieną pergalę. Ji turnyrinėje lentelėje kol kas užima 12-ą vietą.

"Eibar" taip pat turi 9 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio rikiuojasi devintoje pozicijoje.

"Real Betis" 1 - 1 "Eibar"
34' [0 - 1] F. Orellana (11 m. baudinys)
66' [1 - 1] Loren
90+1' G. Escalante ("Eibar") pašalintas iš aikštės