Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" dominavimą Europoje nutraukęs E. ten Hagas: "Mažai kas tikėjo, kad taip gali atsitikti"


Amsterdame visą šią savaitę dar turėtų skambėti "Ajax" klubo dainos – Eriko ten Hago vadovaujama komanda iš UEFA Čempionų lygos išmetė triskart iš eilės turnyro čempionę Madrido "Real" ekipą.

"Ajax" antradienį atsakomoje Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovoje "Real" pažemino jų pačių stadione. Prie visa to, kad "baltieji" pralaimėjo skaudžiu rezultatu, tai buvo pirmas kartas nuo 2010 metų, kai klubas Čempionų lygoje neįveikė aštuntfinalio etapo.

Po rungtynių džiaugsmo neslėpė E. ten Hagas, kuris teigė, kad "Ajax" klubui tai buvo istorinė naktis.

"Tai yra istorinė pergalė, kurią iki pat šiol yra sunku suvokti. Beveik niekas netikėjo, kas mes pasieksime tai", – kalbėjo E. ten Hagas.

"Laikėmės to pačio žaidimo plano, kaip ir pirmose rungtynėse – stengėmės turėti kamuolį ir padaryti, kad "Real" nesijaustų komfortabiliai savo aikštėje.

"Sužaidėme puikiai subalansuotas rungtynes, ypač gynyboje, kur buvo įspūdingi. Vaikinai šiandien buvo nuostabūs. Esu laimingas dėl "Ajax" ir viso Nyderlandų futbolo", – po istorinės nakties kalbėjo strategas.

"Ajax" savo varžovą Čempionų lygos ketvirtfinalyje sužinos kitą penktadienį.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

4 4 03-06 14:23
Dainiau(forza juve)nebeuostik tu pieno milteliu savo rokiskio surio gamykloi nes vapsie duzes esi;D Verksi vel kita savaite su cristute;D
18 12 03-06 13:01
Ir taip aisku buvo kad kris realas...) Dbr eile juvei ir cristei braukti asaras ir jo ped.ku fanams tokiem kaip Dainius Pruseicius (forza juve) ir Alvyduxas30;DD tarakonai;D