"Real" ir "Man Utd" triuškino varžovus, "Man City" krito prieš "Lyon", o Ronaldo sulaukė raudonos kortelės

Trečiadienį finišavo naujojo UEFA Čempionų lygos grupių etapo pirmojo turo kovos. 22 valandą buvo sužaistos likusios šešios E-H grupių rungtynės.

Triskart turnyro čempionas Madrido "Real" titulo gynimą pradėjo triuškinančiai - Juleno Lopetegui auklėtiniai rezultatu 3:0 pamokė "Roma" vienuolikę.

Be C. Ronaldo ir Z. Zidane'o savo erą pradėję "baltieji" nepaliko jokių vilčių "romėnams" nuo pirmos iki paskutinės minutės. Įvarčio teko palaukti, tačiau pagal progas jų galėjo būti įmušta ir gerokai daugiau.

45-ąją minutę puikiu baudos smūgiu "Real" į priekį išvedė Isco. Antrajame kėlinyje Garethas Bale'as po savo spurto padidino pranašumą, o paskutinę rungtynių akimirką pirmą kartą po sugrįžimo į Madridą aikštėje pasirodęs Mariano Diazas galingu ir suktu smūgiu padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

Kitoje H grupės akistatoje Maskvos CSKA paskutinę rungtynių minutę išplėšė lygiąsias 2:2 prieš Pilzeno "Viktoria".

Itin garsiai nuskambėjo kita dvikova Ispanijoje, kur "Valencia" susigrūmė su Turino "Juventus". Nepaisant to, kad italai džiaugėsi pergale, rungtynių pradžioje absurdiškai iš aikštės buvo pašalintas su "Juvės" marškinėliais Čempionų lygoje debiutavęs Cristiano Ronaldo.

Portugalas griežtai buvo nubaustas 29-ąją minutę minutę, kai baudos aikštelėje ranka užgavo vieną iš "Valencia" gynėjų. Felixas Brychas nusprendė žaidėją nubausti pačia griežčiausia bausme, nors ir epizodas vargu, ar buvo vertas geltonos kortelės.

Visgi "Juve" net ir likusi dešimtyje neturėjo sunkumų su šį sezoną stringančia "Valencia" - du Miralemo Pjančiaus 11 metrų baudiniai nulėmė pergalę rezultatu 2:0.

Kitos šios grupės rungtynėse baigėsi triuškinančia "Manchester United" pergale prieš "Young Boys". Paulio Pogba dublis ir Anthony Martialis įvartis atvedė "United" į pergalę rezultatu 3:0.

F grupėje itin netikėtą pralaimėjimą savo žiūrovų akivaizdoje patyrė Pepo Guardiolos treniruojamas "Manchester City". "Miestiečiai" netikėtai rezultatu 1:2 nusileido "Lyon".

Maxwelo Corneto ir Nabilo Fekiro įvarčiai pirmajame kėlinyje sukrovė dviejų įvarčių pranašumą. Antrajame kėlinyje Bernardo Silva sušvelnino atsilikimą, tačiau išplėšti lygiųjų šeimininkai taip ir nepajėgė.

Paskutinė vakaro dvikova Portugalijoje baigėsi Miuncheno "Bayern" ekipos pergale prieš Lisabonos "Benfica".

E grupė

"Ajax" 3 - 0 AEK
46' [1 - 0] N. Tagliafico
77' [2 - 0] D. van de Beek
90' [3 - 0] N. Tagliafico

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/objkc/fxtxxq" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Benfica" 0 - 2 "Bayern"
10' [0 - 1] R. Lewandowski
54' [0 - 2] R. Sanches

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/vpfpx/bclyhv" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

F grupė

"Šachtar" 2 - 2 "Hoffenheim"
6' [0 - 1] F. Grillitsch
27' [1 - 1] Ismaily
38' [1 - 2] H. Nordtveit
81' [2 - 2] Maycon

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/TiOQRcJ8GL" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

"Man CIty" 1 - 2 "Lyon"
26' [0 - 1] M. Cornet
43' [0 - 2] N. Fekir
67' [1 - 2] B. Silva

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/5pkki/wyxlho" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

G grupė

"Real Madrid" 3 - 0 "Roma"
45' [1 - 0] Isco
58' [2 - 0] G. Bale
90+2' [3 - 0] Mariano

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/922qf/fudrcv" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Plzen" 2 - 2 CSKA
29' [1 - 0] M. Krmencik
41' [2 - 0] M. Krmencik
49' [2 - 1] F. Chalov
90+5' [2 - 2] N. Vlasič

H grupė

"Valencia" 0 - 2 "Juventus"
45' [0 - 1] M. Pjanič (11 m. baudinys)
51' [0 - 2] M. Pjanič (11 m. baudinys)
29' C. Ronaldo ("Juventus") pašalintas iš aikštės

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/uqol5/jwueip" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Young Boys" 0 - 3 "Man Utd"
35' [0 - 1] P. Pogba
44' [0 - 2] P. Pogba
66' [0 - 3] A. Martial

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/w851w/rdlrjy" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>