"Real" įsūdė keturis įvarčius į "Girona" vartus, "Sevilla" ir "Valencia" prarado taškus

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos trejos 2-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje Barselonos "Espanyol" namuose susigrūmė su "Valencia". Praėjusią savaitę iš "Atletico" taškus atėmę "šikšnosparniai" netikėtai pralaimėjo rezultatu 0:2.

Abu įvarčius katalonai įmušė antrajame kėlinyje - pirmąjį tikslų smūgį pasiekė Estebanas Granero, o pergalę po penkių minučių užtikrino Borja Iglesias.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Madrido "Real" klubas. Juleno Lopetegui auklėtiniai rezultatu 4:1 išvykoje nugalėjo "Girona".

Rungtynės sostinės ekipai prasidėjo nesėkmingai - 16-ąją minutę "Girona" įsiveržė į priekį. Visgi, kėlinio pabaigoje Madrido "Real" uždirbo 11 metrų baudinį, kuri "panenka" stiliumi realizavo Sergio Ramosas.

Antrajame kėlinyje "Girona" dar kartą neleistinai sustabdė Marco Asensio ir į jų vartus buvo skirtas antras 11 metrų baudinys. Šį kartą jį realizuoti stojo Karimas Benzema - prancūzas nesuklydo ir išvedė svečius į priekį.

Vėliau dar po įvartį įmušė Garethas Bale'as ir dublį pasiekęs K. Benzema.

Likusi akistata tarp "Sevilla" ir "Villarreal" nugalėtojo neišaiškino - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Espanyol" 2 - 0 "Valencia"
63' [1 - 0] E. Granero
68' [2 - 0] B. Iglesias

"Girona" 1 - 4 "Real Madrid"
16' [1 - 0] B. Garcia
39' [1 - 1] S. Ramos (11 m. baudinys)
52' [1 - 2] K. Benzema (11 m. baudinys)
59' [1 - 3] G. Bale
80' [1 - 4] K. Benzema

"Sevilla" 0 - 0 "Villarreal"