Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" įteikė ultimatumą G.Bale'ui


2019-07-08 16:21:37 Gareth Bale La Liga Real Madrid C.F.

Madrido "Real" komanda bando iš paskutiniųjų atsikratyti puolėjo Garetho Bale'o.

Kaip praneša "Sport", karališkoji ekipa įspėjo valą sankcijomis, jei šis toliau nenorės palikti "La Liga" klubo.

Anot spaudos, 29-erių žaidėjui gresia visą ateinantį sezoną praleisti ant suolelio ar stebint komandos draugų žaidimą iš tribūnų.

Dabartinė G.Bale'o sutartis su "Real" galioja iki 2022-ųjų metų.

Tiesa, kiek anksčiau puolėjas buvo pareiškęs, jog yra susitaikęs su visomis galimomis pasekmėmis ir stengsis likti komandoje.

Straipsnio įvertinimas: 6 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (8)

Waj
Waj
10 74 07-08 16:41
Na, cia atvirkstinis zvaigzdziu, norinciu palikti komanda variantas. Kad Realas nori jog Bale isvyktu ir to neslepia bei tiesiai sviesiai valui ta pasako yra normalu. Bet jei jis nenori palikti komandos, o Realas sitaip elgiasi tai irgi kontrakto ir saves negerbimas. Kai valas buvo sveikas ir pasirasinejamas ilgailaikis kontraktas buvo, tai buvo visi laimingi, o kai uzpuole traumas, suprastejo forma jam keliami tokie ultimatumumai. Dauguma sakis, kad pats Bale kaltas kad nebepazaidzia ir neveza Realo lgio, bet tai vistiek negrazu is klubo puses, nes zaidejai ne siaip sau pasirasineja ilgalaikius kontraktus, jie apsidrauzia del traumu ir panasiu dalyku Noreciau, kad abi puses rastu bendra kompromisa, nes tikiu Bale galimybemis dar nustebinti
2 49 07-08 16:40
Kokį dar ultimatuma patys pasirašė tokį kontraktą dabar grasina sankcijom kad nežais jei nesutiks persikelt kitur kosmosas kažkoks
Payet8
 Payet8
5 45 07-08 16:46
Na , bet kokiu atveju Bale ne vieną finalą patraukęs Realui.
0 33 07-08 16:41
Atvirai sakant nesuprantu nei klubų, kurie taip va daro, nei žaidėjų, kurie dažnai identiškai elgiasi (pvz., griezmanas), tai jei jau pasirašai kontraktą tai ir vykdai jį ir viskas, nori nutraukti išmoki netesybas ir ramu.
Marčius33
3 10 07-08 16:59
Bale motyvacija visiškai dingus, forma kritus kiek kartų mates kad neįmuša paprasčiausių smūgių ir kelių metrų, sklindai gandai , kad su komandos draugais nekoki santykiai, įlindes į golfo sporto šaką, apart to mažai kas berūpi , o manau žaidėjui kuriam rūpi kitos sporto šakos labiau nei futbolas , tai jis tikrai negali žaist Madrido Reale. Manau galėtų atgaivint kajerą kitur, kokiam PSG, Bayerne visai susižiūrėtų, galėtų ir į mažesnio kalibro klubą kur taptų lyderių, nes Madride ateities jis manau nelabai daug ir turi.