Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" klube vietos nerandantis M. Odegaardas domina Vokietijos ekipas


Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (15)

Cia Komanderiui.
Tu apart statistikos dar ka nors zinai futbole? Pagal statistika Mignolet geriausias EPL vartininkas.
Extra
0 2 05-02 18:45
Beje, dėl tos pačios statistikos, tai sakau pažiūrėjus pilnas rungtynes, o ne trumpus video suprasit tikrą Odegaardo vertę ir naudą. Dažniausiai vykstantis veiksmas Castilloj: Odegaardas gauna kamuolį aikštės viduryje, spurtuoja link baudos aikštelės, perdavimas atgal, vėl Ode susigrąžino kamuolį ir tada suranda skylių baudos aikštelėje, įkiša perdavimą iš krašto spurtuojančiam žaidėjui, o tas tada perdavimą link puolėjo ir ĮVARTIS. Statistikoj, aišku, Odegaardas nebus prie įvarčio įrašytas, nors realiai tai jis sukuria tą progą ir įvartį.
Extra
0 18 05-02 18:05
Visų pirma Jums reikėtų įsijungt bent vienas Castillos rungtynes, kuriose Odegaardas žaidžia. Vaikis absoliučiai nekeičiamas sudėtyje. Jūs net neįsivaizduojat kiek jis sukuria progų puolėjams ir krašto žaidėjams. Ode yra tikras 10-ojo numerio žaidėjas. Neturi tokio greičio kaip Messi, nėra toks veržlus, bet realiai protingesnio 10-ojo numerio pagal tokį jauną amžių nesu matęs. Jis man yra Ozilo/Messio kopija. Gal ir praras palyginimas, bet turi labai daug panašių savybių kaip ir pastarieji du. Kas iš Ozilo - tai išskirtinė kamuolio uoslė, kas iš Messio - tai reidas ir mėgstama kamuolio kontrolė. Statistika čia yra visiškai ne prie ko. Sezono viduryje ir aš buvau pradėjęs juo abejoti, bet kai pažiūri bent kas antras Castillos rungtynes supranti, kad ne veltui šitam vaikiui visi siūlė didelius pinigus ir ateitį savo klube. Turi jis tą išskirtinę savybę futbole. Yra labai šaltakraujiškai aikštėj, jokių nereikalingų savybių ir, svarbiausia, labai drausmingas žaidėjas. Tikrai nenoriu, kad būtų išnuomotas vokiečių autsaideriams. Tikiuosi išnuomos Ispanijos vidutiniokui, bet tik ne Paco Jemezo medkirčiams Rayo Vallecano. Pagal jo stilių tiktų Malaga. Aišku, norėtųsi ir kokiame Viljrealyje, bet submarinai tikrai neduotų jam žaist tiek kiek reikia, kai patys į ČL pateko. O šiaip tai reikia jam surast puikią vietą, kur galėtų dar labiau atsiskleist ir pagaliau turėtų aukštesnio kalibro žaidėjų šalia. Realas artimiausiu metu turės du nuostabius AM - Asensio ir Odegaardą. Tik vienam dar reikia nemažai košės suvalgyt, o va kitas šį sezoną tapo geriausiu Espanyolo žaidėju. Tai tiek.
Asirgitawe
1 2 05-02 18:04
Manau labai suklydo pasirinkdamas Real. Jau tada buvo aišku, kad ne kažką jam tokioje akademijoje. Dar jaunimo komandos žaidėjai iškarto pavydėjo Odegaard sekmės ir to pasekoje krito jo rezultatai. Jis kaip 17 metų juda iš ties įspūdingai. Kalbu, kai žaidžia rinktinėje. Būtų persikėlęs į Angliją(Southampton, Liverpool, Man United lankėsi klubuose) būtų jau dabar gavęs žaisti nuolatos. Real dabar tiesiog gali numarinti žaidėją nuomuodami Martin. Nors nuoma turbūt geriau nei žaisti Real dubleriuose.