"Real" namuose "subombardavo" "Rayo" ekipą, "Atletico" krito Malagoje (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos penkerios 16-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Santiago Bernabeu" stadione, kur susigrūmė dvi Madrido ekipos - "Real" ir "Rayo Vallecano". Rungtynių pradžioje pranašumą įgiję, tačiau netrukus dvi raudones korteles užsidirbę svečiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 10-2.

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai - abi komandos puolė viena kitos vartus, tačiau 3-ąją minutę pirmasis įvartis krito į "Rayo" vartus, kai po puikaus Garetho Bale'o perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Danilo.

Vis dėlto svečiai nepasimetė po greitai praleisto įvarčio ir naudojosi neužtikrintu šeimininkų gynybos žaidimu. 10-ąją minutę krito išlyginamasis įvartis, o vos po dviejų minučių dar vieną įvartį galva pelnė Jozabedas. Deja, puikiai pradėta mačo pradžia baigėsi visišku pažeminimu.

14-ąją minutę Tito už grubią pražangą prieš Toni Kroosą buvo išvarytas iš aikštės, o tuo pasinaudoję "Real" futbolininkai po G. Bale'o įvarčio 25-ąją minutę atstatė pusiausvyrą šiame susitikime. 28-ąją minutę Paco Jemezo treniruojama ekipa vėl nesulaukė teisėjo malonės - Raulis Buena vartininko aikštelėje užsidirbo abejotiną antrąją geltoną kortelę ir "Rayo" liko žaisti be dviejų žaidėjų.

Po šio epizodo Cristiano Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o besibaigiant kėliniui į nokdauną svečius pasiuntė G. Bale''as. Antrajame kėlinyje tęsėsi varžovų triuškinimas, o įvarčius vieną po kito mušė C. Ronaldo, G. Bale'as ir K. Benzema.

Velso rinktinės narys pasižymėjo keturis kartus ir tai jam buvo pirmasis karjeros "pokeris". "Real" po pergalės bent laikinai nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 2 taškų.

Lyderio pozicijoje kartu su "Barcelona" esanti Madrido "Atletico" išvykoje patyrė minimalų pralaimėjimą prieš "Malaga". Po pralaimėjimo "Rojiblancos" lieka viršūnėje, tačiau "Barca" yra sužaidusi maču mažiau.

Kitos rungtynės baigėsi "Villarreal", Bilbao "Athletic" bei Vigo "Celta" pergalėmis.

"Real Madrid" 10 - 2 "Rayo Vallecano"
3' [1 - 0] Danilo
10' [1 - 1] A. Amaya
12' [1 - 2] Jozabed
25' [2 - 2] G. Bale
30' [3 - 2] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
41' [4 - 2] G, Bale
48' [5 - 2] K. Benzema
53' [6 - 2] C. Ronaldo
61' [7 - 2] G. Bale
70' [8 - 2] G. Bale
79' [9 - 2] K. Benzema
90' [10 - 2] K. Benzema
14' Tito ("Rayo") pašalintas iš aikštės
28' R. Baena ("Rayo") pašalintas iš aikštės

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Levante"
55' [1 - 0] San Jose
82' [2 - 0] I. Williams

"Granada" 0 - 2 "Celta Vigo"
27' [0 - 1] F. Orellana
45' [0 - 2] I. Aspas

"Real Sociedad" 0 - 2 "Villarreal"
27' [0 - 1] D. Suarez
88' [0 - 2] D. Suarez

"Malaga" 1 - 0 "Atletico Madrid"
86' [1 - 0] Charles
56' Gabi ("Atletico") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8174217" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>