Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

"Real" oficialiai pristatė savo deimantą iš Brazilijos V. Juniorą (VIDEO, FOTO)


Neseniai savo 18-ąjį gimtadienį atšventęs Brazilijos futbolo deimantas Vinicius Junioras liepos 20-os dienos napamirš niekada - Madrido "Real" jį pristatė kaip naują klubo žaidėją.

V. Junioras "Real" ekipos buvo įsigytas dar praėjusių metų gegužę - tada Europos čempionai už dar 16-os metų vunderkindą nepagailėjo 45 mln. eurų. Panašu, kad su šiuo transferu Florentino Perezas neprašovė - brazilas per metus tapo tikra savo šalies žvaigžde ir dabar jo kaina greičiausiai būtų dar didesnė.

Jaunas futbolininkas į Madridą atvyko praėjusį penktadienį. Jis visą šią savaitę treniravosi su komanda ir šiandien oficialiai buvo pristatytas "Santiago Bernabeu" stadione.

"Tai yra geriausia, ką futbolininkas gali patirti savo karjeroje. Sulaukiau galimybės jau būdamas 18-os metų pasiekti aukščiausią tašką futbole - atvykti į "Real". Žinau, kad nebus lengva, tačiau aš esu pasiruošęs įdėti daug darbo, kad netektų nusivilti nei man pačiam, nei klubui", - per savo pristatymą sakė Vinicius.

Futbolininkas spaudos konferencijoje atskleidė, kad jis šį sezoną nebus išnuomotas jokiam Europos klubui - "Real" greičiausiai jį išsiųs į "Castilla" komandą, tačiau pačiam brazilui bus pažadėta ne viena minutė su pirmąja komanda.

V. Junioras Madrido dėmesį dar prieš metus patraukė neatsitiktinai - jis yra laikomas vienu perspektyviausių pasaulio žaidėjų. Brazilas pasižymi sprogstamąja jėga ir puikiais techniniais sugebėjimais.


V. Junioras apsivilko "Real" marškinėlius


Straipsnio įvertinimas: 4 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (11)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Marčius33
10 11 07-21 00:20
Kenedis:
Pirma karta apie ji girdziu. Kada cia spejo 45 mln sumoket. Cia jau rimta sumele, ir tikrai supertalentas Messio ir Ronaldo lygio tikriausiai isaugs.
Keista , kad pirmą kartą girdi reiškia mažai domiesi futbolu. Kolkas pagal savo amžių tikrai rodo neblogus sugebėjimus, yra pora video iš treniruočių Madride (kuriais galėtų pasidalint E.F.) , ten jis neblogai atrodo, gražūs judesiai manau įgaves patirties bus puikus žaidėjas, bet aišku Mbappe tikrai dar toli gražu neprilygsta.
MettaworIdpeace
3 0 07-21 10:42
Sako, sie zaidejai megstamiausi, kuriuos maciau video zaidimuose. Bet ar jam kas pasake, kad CR nebera?
4tech
4 0 07-21 01:59
wau kiek pavyduolių išlindo
6 2 07-20 23:46
Manau sekantis talentas brazilu!