• Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

"Real" pirmajame kėlinyje subombardavo "Sevilla", "Valencia" išplėšė svarbią pergalę (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos ketverios 15-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė "Sevilla". Pastaruoju metu puolime strigusi "baltųjų" ekipa kaip reikiant pasilinksmino "Santiago Bernabeu" stadione - per pirmąjį kėlinį pasiekė penkis įvarčius ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Jau 3-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nacho. Vėliau savo žodį tarė savo penkis "Auksinius kamuolius" prieš rungtynes pristatęs Cristiano Ronaldo - portugalas 23-ąją minutę pasižymėjo po puikaus Marco Asensio perdavimo, o kiek netrukus realizavo ir 11 metrų baudinį.

38-ąją minutę po puikios kontratakos pasižymėjo Toni Kroosas, o galutinį tašką pirmojo kėlinio pabaigoje padėjo savo pirmąjį įvartį "Real" gretose pasiekęs Achrafas Hakimi.

"Real" po pergalės pakilo į trečiąją poziciją ir nuo "Barcelona" bent laikinam sumažino atsilikimą iki penkių taškų.

Dar kitoje akistatoje Madrido "Getafe" ir "Eibar" pasidalino po tašką, o "Deportivo" palaužė "Leganes".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Valencia" savo stadione susigrūmė su Vigo "Celta". "Šikšnosparniai" rezultatu 2-1 pasiekė pergalę ir sumažino atsilikimą nuo "Barcos" iki dviejų taškų.

28-ąją minutę Simone Zaza išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Iago Aspasas išlygino rezultatą. Pergalę "Valencia" ekipai atnešė tikslus Dani Parejo 11 metrų baudinys, realizuotas 81-ąją minutę.

"Real Madrid" 5 - 0 "Sevilla"
3' [1 - 0] Nacho
23' [2 - 0] C. Ronaldo
31' [3 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)
38' [4 - 0] T. Kroos
42' [5 - 0] A. Hakimi

"Getafe" 0 - 0 "Eibar"

"Deportivo" 1 - 0 "Leganes"
24' [1 - 0] Adrian

"Valencia" 2 - 1 "Celta"
28' [1 - 0] S. Zaza
46' [1 - 1] I. Aspas
81' [2 - 1] D. Parejo (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 2 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
MettaworIdpeace
10 35 12-09 19:42
Boom! Kontrolonis suvis! Boom! Vaodoshius apsisikes guli!
Marčius33
8 28 12-09 19:19
Gaila man šiandien Vaidoshiaus, Realas du matchus iš eilės laimėjo , čia jam tas pats kai mirtis, nieko atmaza sugalvos, vistiek ronaldo įvarčiai nesiskaitė o realas šiūkšlės . Šiaip labai gražus matchas, patiko jaunimas , Hakimi pirmas golas už Realą smagu kad neblogas jaunas RB, pasimokins iš patyrusių Realo gynyjų ir galbūt ateityje pakeis Carvajal. Norėčiau dažniau tokį RM matyt, gražu .
L3
4 18 12-09 19:31
kiek jūs apie ta Isco svaigstat su juo Real praėjusiais metais puikų futbolą žaidėm, mušė daug golų, laimėjo ČL, Liga, o staiga jis inkaras?? nusišnekat. Inkaras buvo tas, kad Real neišnaudodavo savo progų, pagrindinis mušėjas turėjo du golu.. Bale išvis nėra, Benzy nemuša, nebuvo golu, o snd komanda įjungė taikiklį ir prašau. Visuose tuose mačuose nelaimėtuose mačuose ar su Bilbao, ar Atltico, ar Betis ar Valencia lb lb daug šansų turėjo Real, tik kad neįmušė ir tiek.
gd
4 16 12-09 19:37
Marčius33:
Gaila man šiandien Vaidoshiaus, Realas du matchus iš eilės laimėjo , čia jam tas pats kai mirtis, nieko atmaza sugalvos, vistiek ronaldo įvarčiai nesiskaitė o realas šiūkšlės :). Šiaip labai gražus matchas, patiko jaunimas , Hakimi pirmas golas už Realą smagu kad neblogas jaunas RB, pasimokins iš patyrusių Realo gynyjų ir galbūt ateityje pakeis Carvajal. Norėčiau dažniau tokį RM matyt, gražu ;).