"Real Sociedad" pasiekė dramatišką pergalę, "Villarreal" ir "Athletic" taip pat nubaudė varžovus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos ketverios 3-ojo turo rungtynės.

Intriguojančios rungtynės įvyko La Korunjoje, kur vietos "Deportivo" priėmė "Real Sociedad". "La Real" išbarstė dviejų įvarčų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje atsitiesė ir pasiekė dramatišką pergalę rezultatu 4-2.

Baskai šeimininkus nubaudė jau per pirmąsias keturias rungtynių minutes - pasižymėjo Juanmi ir Asieras Illarramendi. Tačiau "Deportivo" po netikėtos pradžios baltos vėliavos nekėlė ir netrukus sugrįžo į rungtynes.

27-ąją minutę Adrianas sumažino atsilikimą iki įvarčio, o rezultatą 50-ąją minutę išlygino Florinas Andone.

Tačiau ir patys San Sebastiano futbolininkai nebuvo linkę čia prarasti taškų - Diego Llorente 83-ąją minutę vėl išvedė svečius į priekį, o pergalę užtvirtino dublį pasiekęs A. Illarramendi.

Kitose rungtynėse taip pat pergales pasiekė rungtynių favoritai - Bilbao "Athletic" nugalėjo "Girona", Vigo "Celta" po atkaklios kovos palaužė "Alaves" ir "Villarreal" namuose pranoko "Real Betis".

"Deportivo" 2 - 4 "Real Sociedad"
3' [0 - 1] Juanmi
4' [0 - 2] A. Illarramendi
27' [1 - 2] Adrian
50' [2 - 2] F. Andone
83' [2 - 3] D. Llorente
86' [2 - 4] A. Illarramendi

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10584438" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Athletic" 2 - 0 "Girona"
25' [1 - 0] I. Muniain
53' [2 - 0] A. Aduriz

"Celta" 1 - 0 "Alaves"
34' [1 - 0] M. Gomez

"Villarreal" 3 - 1 "Real Betis"
11' [0 - 1] S. Leon
32' [1 - 1] S. Bacca
61' [2 - 1] S. Castillejo
77' [3 - 1] E. Unal