• Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

"Real" susitvarkė su "Athletic", o K. Benzema pasižymėjo "hat-tricku"

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar penkerios 33-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" namuose priėmė Bilbao "Athletic" futbolininkus. Sezoną be trofėjų baigianti "baltųjų" ekipa sirgalius nudžiugino pergale rezultatu 3:0.

Pirmajame kėlinyje "baltieji" strigo baskų gynyboje ir nesukūrė jokių pavojingų epizodų, tačiau vaizdas pasikeitė antrojo pusėje, kurioje pagrindiniu herojumi tapo paskutinius aštuonis įvarčius "Real" ekipai mušantis Karimas Benzema.

47-ąją minutę K. Benzema išvedė šeimininkus į priekį, o 76-ąją minutę taip pat smūgiu galva padidino pranašumą. Paskutinėmis mačo minutėmis baskų ekipoje suklydo vartininkas, o K. Benzema maždaug iš 30 metrų smūgiavo į tuščius vartus ir susitikimą užbaigė "hat-tricku".

"Real" nuo antroje vietoje esančio Madrido "Atletico" atsilieka keturiais taškais.

Kitose rungtynėse, kurioje galimai vyko vienos iš ketvirtoje vietoje finišuojančių komandų susirėmimas, Madrido "Getafe" taip pat rezultatu 3:0 nugalėjo "Sevilla".

"Getafe" ekipai įvarčius mušė Jaime Mata ir Jorge Molina. Andalūzai nuo antrojo kėlinio žaidė dešimtyje.

"Getafe" po pergalės vėl grįžo į ketvirtąją vietą, o "Sevilla" įgijo dviejų taškų deficitą.

Dar kitos rungtynės baigėsi "Levante" ir "Espanyol" lygiosiomis, o "Villarreal" pasiekė dar vieną svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo.

Paskutinėje vakaro akistatoje Goncalo Guedeso dublis nulėmė "Valencia" pergalę prieš "Real Betis". "Šikšnosparniai" pakilo į penktąją poziciją.

"Real Madrid" 3 - 0 "Athletic"
47' [1 - 0] K. Benzema
76' [2 - 0] K. Benzema
90' [3 - 0] K. Benzema

"Getafe" 3 - 0 "Sevilla"
35' [1 - 0] J. Mata (11 m. baudinys)
45+4' [2 - 0] J. Molina
53' [3 - 0] J. Molina
45+3' S. Escudero ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Levante" 2 - 2 "Espanyol"
16' [0 - 1] B. Iglesias
62' [1 - 1] R. Vezo
65' [1 - 2] M. Roca
72' [2 - 2] R. Rochina
74' R. Rochina ("Levante") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 2 - 1 "Leganes"
64' [1 - 0] C. Bacca
80' [2 - 0] K. Ekambi
87' [2 - 1] N. El Zhar (11 m. baudinys)

"Real Betis" 1 - 2 "Valencia"
45' [0 - 1] G. Guedes
49' [0 - 2] G. Guedes
78' [1 - 2] G. Lo Celso (11 m. baudinys)