"Real" tik minimaliu skirtumu įveikė lygos autsaiderius, "Atletico" laimėjo nervų karą Valjadolide

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Dramatiškas rungtynes Valjadolide turėjo Diego Simeone treniruojamas Madrido "Atletico". Antrajame kėlinyje dviejų įvarčių deficitą iššvaisčiusi "rojiblancos" ekipa tik po atkaklios kovos rezultatu 3:2 palaužė "Real Valladolid".

26-ąją minutę Nikola Kaliničius išvedė "Atletico" į priekį, o paskutinę pirmojo kėlinio akimirką pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Antoine'as Griezmannas.

Visgi "Real Valladolid" antrajame kėlinyje grįžo į kovą ir 63-ąją minutę jau buvo išlyginusi rezultatą, tiesa, rungtynių pabaiga šeimininkams buvo negailestinga – 80-ąją minutę po standartinės situacijos A. Griezmannas įmušė savo antrąjį įvartį ir išplėšė komandai pergalę.

"Atletico" po pergalės bent laikinam pakilo į antrąją vietą ir susilygino taškais su "Barca".

"Santiago Bernabeu" stadione po gėdingos nesėkmės prieš CSKA bandė atsitiesti Madrido "Real". Vienintelis Karimo Benzema įvartis 13-ąją minutę nulėmė pergalę prieš Madrido "Rayo Vallecano".

Šeimininkai dominavo ir turėjo kontrolę savo rankose kone visą susitikimą, tačiau "Rayo" per pridėtą laiką vos neatėmė taškų. "Real" ekipai rūbinėje liks dėkoti tik Thibaut Courtois, kuris atrėmė du itin pavojingus smūgius.

"Real" bent laikinam pakilo į trečiąją vietą ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki dviejų taškų.

Dar kitoje dvikovoje puikiai šį sezoną žaidžianti Madrido "Getafe" nukovė "Real Sociedad", o "Valencia" liko be pergalės Eibare – 1:1.

"Real Madrid" 1 - 0 "Rayo Vallecano"
13' [1 - 0] K. Benzema

"Real Valladolid" 2 - 3 "Atletico"
26' [0 - 1] N. Kalinič
45+1' [0 - 2] A. Griezmann
57' [1 - 2] F. Calero
63' [2 - 2] S. Niguez (į savus vartus)
80' [2 - 3] A. Griezmann

"Getafe" 1 - 0 "Real Sociedad"
3' [1 - 0] J. Molina

"Eibar" 1 - 1 "Valencia"
29' [0 - 1] Rodrigo
56' [1 - 1] Charles (11 m. baudinys)