Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" vartininkų gretas papildęs A. Luninas: atmečiau gal 3000 pasiūlymų


Madrido "Real" stengiasi surasti naująjį Ikerą Casillasą ir, panašu, kad jį rado Ukrainoje - "baltieji" sudarė šešerių metų kontraktą su 19-mečiu vartininku Andrėju Luninu.

Luhansko "Zorya" komandoje praėjusį sezoną žaidęs ir patirties UEFA Europos lygoje įgavęs ukrainietis yra laikomas vienu perspektyviausių savo pozicijos žaidėjų Europoje.

Skelbiama, kad "Real" už vartininką nepagailėjo 8,5 mln. eurų. A. Luninas turėtų tapti pagrindinės komandos vartininku, tačiau jo vaidmuo komandoje priklausys nuo pasiruošimo vasarą.

Ukrainietis negalėjo sutramdyti emocijų: "Tai yra svajonės išispildymas. Dėl Madrido "Real" atmečiau gal 3000 kitų pasiūlymų. Noriu prisijungti prie pirmos komandos kuo įmanoma greičiau."

Madrido "Real" klubo prezidentas Florentino Perezas ir toliau laikosi savo pažado - į klubą kviečia jaunąsias futbolo žvaigždes. "Baltieji' yra sudarė sutartis su tokiais talentais kaip Vinicius Junioras, Rodrygo, Martinas Odegaardas, Federico Valverde ir tuo pačiu A. Luninu.

 

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
kazka
1 10 06-23 13:20
Pagal:
Europos klubu reitingus, yra kiek daugiau nei 1000 profesionaliu klubu, tai taip iseina pagal ji, kad jam kontraktus siule ir Lietuvos sekmadienio lygos klubai, tik iskur tokie pinigai.
pjauni, vien londonas turi 500 profesionaliu klubu tai gi, klysti
b
1 7 06-23 15:43
as cia vienas tik supratau kad apie skaiciu 3000 jis pajuokavo?
Azza
0 4 06-23 21:43
Ar man pasirode, ar Lowas krapste nosi? Regis grizta prie senu darbeliu
Napalys
0 2 06-24 01:12
Geras pirkinys. Pirma, dabartinis antrasis vartininkas tikrai nieko gero ir Luninas nebus blogiau nei yra. Antra, vaikėzai pabuve Reale po metu kainuoja jau dvigubai daugiau....
lol
3 5 06-23 12:37
Pagal:
Europos klubu reitingus, yra kiek daugiau nei 1000 profesionaliu klubu, tai taip iseina pagal ji, kad jam kontraktus siule ir Lietuvos sekmadienio lygos klubai, tik iskur tokie pinigai.
Vienas klubas gali daugiau nei vieną kartą pasiūlymą pateikt.