Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" vunderkindas M. Odegaardas sausio mėnesį nori būti išnuomotas


16-metis Martinas Odegaardas mano, kad jo vieta nėra antroje Madrido "Real" komandoje ir jis sausio mėnesį norėtų būti išnuomotas.

Jaunasis Norvegijos rinktinės saugas prie "Real" prisijungė praėjusio sezono antroje pusėje. M. Odegaardui jau pavyko debiutuoti pagrindinėje komandoje, tačiau pasak žurnalisto Guillemo Balague, M. Odegaardas nori save išbandyti kitur.

"Mes turime būti labai kantrūs dėl jo, jam dar tik 16 metų", - "Sky Sports" žinioms pasakojo G. Balague. - "Real" nori, kad jis padėtų antrąjai komandai. Jie nori, kad "Castilla" būtų konkurencinga ir verstų tobulėti kiekvieną jaunąjį žaidėją".

"Real" siekia jį išlaikyti, nors jis ir nori būti išnuomotas", - pridūrė vienas patikimiausių Ispanijos žurnalistų.

Vis dėlto kiek anksčiau pats M. Odegaardas buvo pripažinęs, kad jis vis dar yra jaunas ir neskubės palikti "Castilla", o trečią Ispanijos futbolą lygą įvardijo kaip sudėtingą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (9)

2 7 10-31 12:10
O kur tu esi mates, kad 16 metu vaikas zaistu auksciausioj lygoj? Jam pats tas Ispanijos 2-3 lyga zaist ir tobulet iki 18-19 metu
Extra
0 1 10-31 14:27
Dob. Taip, teisingai kalbi, bet Odegaardas neturi jokių šansų pagrindinėj komandoj. Saugų užtektinai, o ypač atakuojančių. Ode neturi jokių šansų prieš Isco. Ir šiaip, dabartiniam Realui jis visiškai nereikalingas pagal savo poziciją.
Vaidoshius
9 4 10-31 12:51
Laiko dar yra visiškai nesupūti, Messi Barcos tvirtu starto žaidėju tapo 19 metų, Crapnaldo ManUre prasimušė 20 metų, Rooney ManUre 19, T. Mulleris irgi 19. Būnant 16 svetimoj šaly, o ypač geriausiai šiuo metu stovinčiai pagal futbolo lygų lygį ir lošiant 3-čioj lygoj manau jis turi ten ką veikti O ir šiaip visokie šūdgandžiai apie tai, kad pasikėlęs ir t. t. bei gaunantis absoliučiai kosminius pinigus jam naudos neprideda.
Dipsis_93;20
9 1 10-31 14:20
Žaistų City akademijoje tai būtų išaugintas iki world class
Vaidoshius:
Laiko dar yra visiškai nesupūti, Messi Barcos tvirtu starto žaidėju tapo 19 metų, Crapnaldo ManUre prasimušė 20 metų, Rooney ManUre 19, T. Mulleris irgi 19. Būnant 16 svetimoj šaly, o ypač geriausiai šiuo metu stovinčiai pagal futbolo lygų lygį ir lošiant 3-čioj lygoj manau jis turi ten ką veikti :D O ir šiaip visokie šūdgandžiai apie tai, kad pasikėlęs ir t. t. bei gaunantis absoliučiai kosminius pinigus jam naudos neprideda.
Sterlingas Liverpoolyje 18.