Rekordinę "Monaco" pergalių seriją nutraukė M. Balotelli vedamas "Nice" (VIDEO)

Sužaisti penki "Ligue 1" pirmenybių susitikimai. Pirmajame iš jų prastai sezoną pradėję "Nice" futbolininkai namie priėmė čempiono titulą ginantį "Monaco".

Nepaisant galingo varžovų žaidimo ir tęstos rekordinės pergalių serijos, į Lucieno Favre'o komandą grįžo Mario Balotelli bei Jeanas-Michaelis Seri, tad ji atrodė visiškai kitaip.

Balotelli jau penktąją minutę išprovokavo Djibrilio Sidibe pražangą baudos aikštelėje ir po jos įmušė 11 metrų baudinį, o neilgai trukus aikštės šeimininkų persvarą padvigubino Alassane'as Plea.

"Monaco" futbolininkai sau įprastai dominavo pagal kamuolio kontrolę bei spaudė priešininkus, tačiau jie rengė efektyvias atakas ir rezultatas dar iki pertraukos galėjo tapti 3-0, kuomet Balotelli smūgį po kampinio atrėmė vartininkas.

Visgi, tai nebuvo pabaiga ir trečiąjį "Nice" įvartį italas įmušė 60-ąją minutę, kai jam rezultatyvų perdavimą atliko Arnaud Souqet. Galiausiai, pačioje pabaigoje įspūdingą pergalę įtvirtino aštuoniolikmetis Ignatius Ganago.

"Monegaskai" patyrė pirmąją nesėkmę bei į priekį paleido vakar laimėjusį "Paris Saint-Germain", kuris savo sąskaitoje turi visus 15 taškų.

Kiek vėliau Claudio Ranieri vadovaujams "Nantes" išvykoje sugebėjo palaužti "Montpellier" klubą. Čia vienintelį įvartį įmušė Diego Carlosas.

Pergalę tokiu pačiu rezultatu naujokų dvikovoje prieš "Strasbourg" iškovojo "Amiens", "Caen" rezultatu 2-1 palaužė "Dijon", o "Troyes" bei "Toulouse" akistata baigėsi be įvarčių.

"Nice" 4 - 0 "Monaco"
[1-0] 6' Mario Balotelli (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 18' Alassane Plea
[3-0] 60' Mario Balotelli
[4-0] 85' Ignatius Knepe Ganago

"Caen" 2 - 1 "Dijon"
[1-0] 5' Ivan Santini (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 38' Jordan Marie
79' Adama Mbengue ("Caen") pašalintas iš aikštės
[2-1] 81' Cedric Yambere (į savus vartus)

"Montpellier" 0 - 1 "Nantes"
[0-1] 76' Diego Carlos
84' Giovanni Sio ("Montpellier") pašalintas iš aikštės

"Strasbourg" 0 - 1 "Amiens"
[0-1] 13' Gael Kakuta
78' Kenny Lala ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"Troyes" 0 - 0 "Toulouse"