Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rezultatyvusis "Sao Paulo" vartininkas


2005-07-16 16:26:00
Dažnai sakoma, kad geros komandos pagrindas yra geras vartininkas. O ką, jeigu tas vartininkas dar ir rezultatyviausias komandos žaidėjas?

"%c00277" šiemet triuškinamai laimėjo "Copa Libertadores" finalą, bendru dviejų rungtynių rezultatu 5-1 įveikę "Atletico Paranaense" ekipą, o rezultatyviausias šio turnyro "Sao Paulo" žaidėjas, kartu su kitu komandos draugu, yra... vartininkas.

%p03692 buvo ne tik patikimas vartų sargas ir vienas iš komandos lyderių kelyje į sėkmę, tačiau ir priešininkų vartininkų siaubas, įmušęs penkis įvarčius - tris baudos smūgius ir du vienuolikos metrų baudinius.

32-ių vartininkas, per savo karjerą įmušęs daugiau nei 40 įvarčių, dėl savo talento įmušti įvartį į viršutinį vartų kampą iš 30 metrų atstumo yra laikomas vienu geriausių baudos smūgių specialistų Brazilijoje.

Žaidęs visuose 13 "Sao Paulo" "Copa Libertadores" mačų Rogerio Ceni įspūdingiausiai atrodė ketvirtfinalio dvikovoje su "UNAL". Tuomet jis pelnė du įvarčius pirmosiose rungtynėse namuose, kurias "Sao Paulo" laimėjo 4-0, o atsakomojoje dvikovoje puikiai gynęs komandos vartus sužlugdė meksikiečių viltis atsirevanšuoti. 2-1 pergalės namuose "UNAL" neužteko tam, kad komanda žengtų toliau.

Šalyje, kur profesionalai per savo karjerą pakeičia bent tuziną klubų, Rogerio yra išskirtinis - jis visą savo 12 metų karjerą praleido "Sao Paulo" klube. Nuo debiuto 1993 metais jis klubo sudėtyje sužaidė daugiau nei 600 rungtynių.

Rogerio Ceni myli savo klubą. Nors jis yra laikomas trečiuoju Brazilijos vartininku ir buvo komandos, kuri 2002 metais laimėjo Pasaulio čempionatą Japonijoje ir Pietų Korėjoje, narys, jam "Copa Libertadores" - UEFA Čempionų Lygos atitikmuo Pietų Amerikoje - laimėjimas yra svarbesnis.

"Jei mes laimėsime, man tai bus svarbiau nei Pasaulio čempiono titulas, - dar prieš finalą kalbėjo R.Ceni. - Tai bus klubo, kuriame aš užaugau, titulas. Štai kodėl tai taip svarbu".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes