Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

„Riterių“ sudėtyje – talentingas futbolininkas iš Ganos


2019-04-18 19:25:45

Nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio su „Riteriais“ besitreniruojantis devyniolikmetis vidurio saugas Amoah iš Ganos pagaliau buvo oficialiai užregistruotas bei šį vakarą debiutuos vilkėdamas B komandos marškinėlius.

„Dėl biurokratinių dalykų Amoah registracija gerokai užtruko, tačiau pagaliau visi popieriai sutvarkyti. To reikėjo ir pačiam žaidėjui, ir mums. Amoah – potencialas milžiniškas. Tikimės, kad jis atsiskleis, kaip savo laiku atsiskleidė Oscaras, Davidas Aršakianas ar kiti jauni žaidėjai“, – apie naujoką kalbėjo klubo direktorius Virmantas Lemežis.

„Amoah – fantastinę techniką turintis žaidėjas. Jis labai lengvai gali apeiti varžovą, gali priimti nestandartinį sprendimą perduodamas kamuolį komandos draugui ar sukurdamas įvartinę situaciją. Taip, jis ilgą laiką praleidęs be oficialių rungtynių, todėl dabar svarbiausias dalykas – jam leisti žaisti, o mes turime išlikti kantrūs ir laukti, kol jis pradės žaisti taip, kaip mes tikimės“, – sakė treneris Aurelijus Skarbalius.

Šįvakar 19:00 valandą „Riteriai B“ LFF stadione susitinka su „Vyčiu“. Jaunieji riteriai lentelėje yra penkti, tačiau yra sužaidę rungtynėmis mažiau ir pagal prarastus taškus dalijasi pirmąją vietą su Gargždų „Banga“. „Vytis“ – lentelėje septintas.

Amoah tapo ketvirtuoju „Riterių“ legionieriumi šį sezoną. Be jo, komandai atstovauja Teremas Moffi, Lajo Traore ir Artiomas Gurenka.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes