Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

"Roma" dar prieš burtus siūlė pirkti bilietus į pusfinalio rungtynes su "Liverpool"


2018-04-13 16:03:32 Čempionų Lyga AS Roma Liverpool FC

„Roma“ ekipa savo oficialioje „Twitter“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kur reklamavo bilietus į Čempionų lygos pusfinalio rungtynes.

Įdomu tai, kad nuotraukoje „Roma“ siūlo pirkti bilietus į rungtynes su „Liverpool“, gegužės antrąją.

Vis dėlto, yra vienas kabliukas. „Roma“ šia nuotrauka pasidalino dienai likus iki Čempionų lygos burtų ceremonijos. „Roma“ ekipa ne tik pataikė savo varžovę, tačiau ir žinojo, jog būtent atsakomąsias rungtynes žais namuose.

Tiesa, kol kas nėra aišku, kada „Roma“ su „Liverpool“ ekipa žais atsakomąsias rungtynes – gegužės 1 ar 2 dieną.

Žinoma, tokia nuotrauka iškart buvo pašalinta iš paskyros.

Tokie epizodai nepadeda UEFA atsikratyti suplanuotų burtų etiketės.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
marchioxx
4 31 04-13 18:41
Tavo Romai?:
Lol, kiek zinau Roma Lietuvoje fanu neturi, tai cia ju per nakti tiek prigimde? :D
) suprantu tave - juk komanda nėra iš tų populiariųjų rato, dėl to daug kas nustemba, kai išgirsta iš manęs kombinaciją "Roma" ir "fanas". Šią kombinaciją naudoju nuo 2001 metų ir jos nė karto neatsisakiau, nepaisant skausmo ir kančių, pralaimėjimų Bayernui ir Man Utd po 7-1, nuo 2001 metų nelaimėto Serie A titulo ir 10 kartų finišavimo antroje vietoje. Terminas "fanas" irgi sąlyginis ir kiekvienas jį gali suprasti skirtingai. Būna kelių komandų fanai, būna fanai procese (šitiek gerai varo šiemet, pabūsiu už juos). Žodžiu, kiekvienam individualiai. Aš negaliu apibūdinti to jausmo, kokį jausmą reikia turėti, kad galėtum vadintis fanu. Bet aš galiu pasakyti drąsiai, kad aš Romos fanas, nes turiu tą jausmą, kuris maždaug toks: kas serga už Romą, tas niekad nepralaimi („chi tifa la Roma non perde mai“). O jei kalbėti objektyviais kriterijais, tai sveikinimų kiekis, kurį gavau po rungtynių su Barsa iš įvairių žmonių, man leido suprasti, kad iš tikrai fanas, nes kiek aš turiu įprasto gyvenimo kontekste kalbėti apie Romą, kad tie žmonės prisimintų. Ir beje, smulkmena, pasisekė rungtynes su Barsa, aišku savo sąskaita,stebėti būtent Stadio Olimpico ir būtent Curva Sud, po ko gavau gyvenime nepasimirsiančios laimės (pašalinis poveikis – netekau balso). Taip, kad atsakau – „mano Roma“ yra visiškai pagrįsta sąvoka ir prašau prie jos nebesikabinėti niekad. Ir visiems, kad norit pabandyti nenupasakojamų emocijų, kartais labai aštrių, tapkit Romos fanais.
Žuvies
17 29 04-13 16:31
puiku. Liverpoolis seriją prieš Romą laimės, o neutraliame stadione vienas geras rungtynes tikrai gali sužaisti ir laimėti. Būtų pasaka YNWA.
MettaworIdpeace
3 8 04-13 20:05
Jo, Roma butu tokie debilai, kad nupirktu burtus ir dar pries burtu ceramonija platintu bilietus ) Ne nu paranojai ribu nebera.
marchioxx
5 9 04-13 17:31
Sąmokslo teorija dėl Romos bilietų pasiūlymo yra visiška nesąmonė. Chebra testavo savo sistemą ir į pvz. įmėtė Liverpool. Taip nutiko, kad ir atspėjo, kad atsakomąsias loš namuose (wow, koks tikslumas, tą tiksliai įvardinti tebuvo tik 50 procentų galimybė). Laimei (visų tų, kuriems tos sąmokslo teorijos kaitina kraują) Roma savo testavimo formoj prašovė su data - vietoj gegužės 1 d., spėjo gegužės 2 d.. Kalbant apie burtus - kaip ir darosi nebelabai svarbu, ką ištrauksi, nes visi (mano Romai) yra per daug pajėgūs, kad kažkurio norėtum labiau nei kito. Čia tampa svarbios gal tik tokios aplinkybės, kaip pvz., kiek laiko skristi (iki Liverpulio toliausiai), koks klimatas ir pan. Vis dėlto, Liverpulio puolimas yra extra faktorius, kuris kelia tokią nemenką baimę. Bet nuėjus tokį kelią, reikia bandyti kabintis toliau.
ziedas
4 7 04-13 16:17
kazkaip nesitiki ,kad cia tikras bilietas