"Roma" iškrito iš Italijos taurės, "Atalanta" ir "Juventus" žengia toliau (VIDEO)

Šį vakarą paaiškėjo paskutinės trys ekipos, patekusios į Italijos taurės ketvirtfinalį.

Bergamo "Atalanta" futbolininkai namuose įveikė "Sassuolo", kuriuos į nokdauną jau 16-ąją minutę pasiuntė Andreasas Cornelius. Rezultatas tapo 2-0 dar pirmajame kėlinyje pasižymėjus Rafaeliui Toloi.

Tiesa, varžovai nepasidavė ir metė rimtą kovą po pertraukos - jų atsilikimą sušvelnino to paties Toloi smūgis į savus vartus, o dar daugiau vilties buvo suteikusi Jasmino Kurtičiaus raudona kortelė. Visgi, "Atalanta" išsaugojo pergalę.

Kitame susitikime netikėtą pergalę šventė "Torino" komanda, išvykoje įveikusi "Roma". Lorenzo De Silvestri čia svečius į priekį išvedė 39-ąją minutę.

Dar vieną smūgį "giallorossi" suteikė įpusėjus antrajam kėliniui įmušęs Simone Edera, tad Patriko Schicko įvartis pačioje pabaigoje jau nieko nepakeitė.

Galiausiai, pergalę prieš "Genoa" pasiekė "Serie A" čempionas Turino "Juventus". Ją Massimiliano Allegri auklėtiniams padovanojo Paulo Dybalos ir Gonzalo Higuaino duetas.

"Atalanta" 2 - 1 "Sassuolo"

"Roma" 1 - 2 "Torino"