"Roma" septynių įvarčių dramoje palaužė "Cagliari" ekipą

Sekmadienio vakarą buvo sužaistos dar vienerios "Serie A" 26-ojo turo rungtynės.

Dramatišką pergalę išvykoje iškovojo "Roma", kuri 4:3 palaužė "Cagliari" futbolininkus.

28-ąją minutę Joao Pedro elegantišku smūgiu išvedė savo šeimininkus į priekį, tačiau vos po minutės rezultatą išlygino Nikola Kaliničius. Tas pats kroatas 41-ąją minutę išvedė "Romą" į priekį.

Justinas Kluivertas 64-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą, tačiau "Cagliari" neketino nusileisti ir 75-ąją minutę Gastonas Pereiro sušvelnino savo komandos atsilikimą.

81-ąją minutę Aleksandaras Kolarovas baudos smūgiu bandė atlikti perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nieko nelietęs įskriejo į vartus ir "Roma" susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą.

89-ąją minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į svečių vartus ir nors Joao Pedro jo realizuoti nesugebėjo, brazilas pirmasis prišoko prie atšokusio kamuolio ir atgaivino minimalią intrigą.

Vis tik šeimininkams išsigelbėti per likusį laiką nepavyko ir "Roma" iškovojo svarbią pergalę, po kurios ir toliau išlaiko realius šansus kovoje dėl vietos Čempionų lygoje.