"Roma" šventė pergalę prieš "Napoli", "Juventus" palaužė "Udinese" (VIDEO)

Šiandien prasidėjo aštuntasis Italijos čempionato turas.

Pirmajame mače susitiko du grandai - "Napoli" namuose priėmė "Roma" futbolininkus. Šios rungtynės iš tiesų vyko apylygiai.

Visgi, pirmąjį mačo įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje po Mohamedo Salah perdavimo pavyko įmušti "giallorossi" snaiperiui Edinui Džeko. Tas pats bosnis nesužaidus nė dešimties minučių po pertraukos pasižymėjo dar kartą.

Šeimininkų viltis 58-ąją minutę atgaivinti dar pavyko gynėjui Kalidou Koulibaly, tačiau galiausiai sostinės ekipos persvarą tiksliu smūgiu įtvirtino Salah.

Šios pergalės dėka Luciano Spalletti auklėtiniai aplenkė savo varžovus bei pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Kiek vėliau į kovą stojo "Pescara" bei Genujos "Sampdoria" klubai. Šis mačas baigėsi lygiosiomis 1-1. Abu rungtynių įvarčius dar pirmojoje pirmo kėlinio dalyje pelnė Hugo Campagnaro - iš pradžių jis suteikė persvarą "Sampdoria" įsimušdamas į savus vartus, o paskui rezultatą išlygino.

Galiausiai, vakarinėje akistatoje susikovė čempiono titulą ginantis Turino "Juventus" bei "Udinese". Namie rungtyniavę "bianconeri" buvo priversti savo varžovus, tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui į Jakubo Jankto įvartį tiksliu smūgiu atsakė Paulo Dybala.

Tas pats argentinietis po pertraukos realizavo ir Alexo Sandro uždirbtą 11 metrų baudinį. Kaip paaiškėjo vėliau, antrasis Dybalos įvartis buvo lemiamas ir mačas baigėsi rezultatu 2-1.

"Juventus" savo pranašumą prieš artimiausius persekiotojus padidino iki penkių taškų.

"Napoli" 1 - 3 "Roma"
[0-1] 43' Edin Džeko
[0-2] 54' Edin Džeko
[1-2] 58' Kalidou Koulibaly
[1-3] 86' Mohamed Salah

"Pescara" 1 - 1 "Sampdoria"
[0-1] 12' Hugo Campagnaro (į savus vartus)
[1-1] 23' Hugo Campagnaro
45' Andrea Coda ("Pescara") pašalintas iš aikštės
51' Gianluca Caprari ("Pescara") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Juventus" 2 - 1 "Udinese"
[0-1] 30' Jakub Jankto
[1-1] 43' Paulo Dybala
[2-1] 51' Paulo Dybala (iš 11 metrų baudinio)