Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ronaldinho gailisi prastos sezono pradžios


2004-05-04 16:02:00
"%c00006" lyderis brazilas Ronaldinho (%p00210) teigia, kad prasta sezono pradžia atėmė iš ekipos šansus tapti Ispanijos čempionais.

"Barcelona" demonstruoja įspūdingą formą antroje sezono pusėje ir nėra pralaimėję nei vienų Ispanijos čempionato rungtynių nuo sausio 4-os dienos, kai netikėtai pralaimėjo Santandero "Racing" futbolininkams 3-0.

Katalonijos klubas šiuo metu Ispanijos čempionate užima trečią vietą ir nuo antroje vietoje žengiančio "Real" atsilieka tik vienu tašku, tačiau Ronaldinho teigė, kad ekipa labai gailisi sezono pradžioje prarastų taškų.

"Sezoną mes pradėjome labai prastai, - kalbėjo 24-erių brazilas. - Tai bus mums skaudi pamoka, kad kitamet nepadarytumėm to paties. Dabar mūsų galvose nuolat sukasi mintis, kad jei būtumėm bent kiek geriau sužaidę sezono pradžią, šiandien mes kovotumėme dėl čempionų titulo".

"Dabar viskas ką mes galime padaryti, tai laimėti likusias trejas rungtynes ir tikėtis varžovų nesėkmių, - neoptimistiškai nusiteikęs tęsė Ronaldinho. - Jei tik prasidėjus antram [Ispanijos čempionato] ratui mes būtumėm buvę pirmajame ketvertuke..."

Paklaustas apie galimybę laimėti geriausio pasaulio futbolininko rinkimus, Ronaldinho buvo kuklus: "Nemanau, kad esu geriausias žaidėjas pasaulyje. Aš tiesiog stengiuosi žaisti kuo geriau ir tai man teikia malonumą. Aš gyvenu futbolu. Aš džiaugiuosi gerai žaisdamas ir taip padėdamas komandai".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes