Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R.Sterlingas taps brangiausiu visų laikų savo amžiaus žaidėju


Pirmadienį paaiškėjo, kad jaunoji "Liverpool" žvaigždė Raheemas Sterlingas pakeis klubą.

20-metis anglas už bendrą 49 mln. svarų sterlingų sumą pereis į "Man City" ekipą.

"Sky Sports" informuoja, kad krašto puolėjas taps brangiausiu visų laikų futbolininku iki 21 m. amžiaus.

Sterlingas gerokai pralenkė Lucasą Moura (31,8 mln. svarų sterlingų, perėjo iš "Sao Paulo" į PSG), Luke'ą Show (27 mln., "Southampton" - "Man Utd"), Wayne'ą Rooney (27 mln., "Everton" - "Man Utd") ir Nicolasą Anelka (23 mln., "Arsenal" - "Real").

Praėjusiame "Premier" lygos sezone perspektyvusis žaidėjas per 35 rungtynes įmušė 7 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (22) Seniausi (22) Geriausi (22) Anoniminiai (21)

Hazard_10
4 15 07-13 19:08
Protu nesuvokiama kaip už tokį žaidėją galima mokėt tokius didelius pinigus, padulkino Liverpoolis City gaudami tokius pinigus už šį ale "talentą".
1 8 07-13 19:47
Cia belieka tik pacituoti Dipsy ,,amzina slove City vadybai,, drystu manyti kad po Torreso tai bus didziausia transferu kliurka
Hazard_10
1 5 07-13 22:37
Ir dar jis Lukaku su Zouma priskiria prie flopų Lukaku buvo parduotas už 35mln o pirko už žymiai pigiau, Zouma f***? Po poros sezonų bus nerealus grajokas, jau dabar jo vertė ~ 25mln.
Hazard_10
2 6 07-13 22:30
Dallius:
prisiminiau dar viena kosmini tais laikais pirkini Phillips berods netoli 30mln kainavo tesiam toliau
Prabilo Liverpool fanas apie nevykusius transferus jūs tikrai galit pasigirt įspūdingais transferais.. užtenka prisimint praeitų metų sezoną kai pardavėt lyderį Suarezą ir prisipirkot už tuos limonus krūvą malkų.
1 3 07-14 16:49
Jesus, ką čia per pievas rašot. Liverpool fanams išvis patylėt reiktų, nes jūsų komentarai pilni pykčio ir pavydo. Prisiminkit savo legendinį pirkinį Andy Caroll(lengvai atėjo pinigai, lengvai ir išėjo), geriausią visų laikų žaidėją, beveik prilygstantį Lordui Bendtneriui(neįžeidžiant jo)... Taip, mes nusipirkom Torres už juokingą sumą, bet būtent Liverpool fanai čia turėtų apginti šitą pirkinį, nes jūsų komandoje jis žibėjo gal ne taip kaip Suarez, bet tikrai buvo įvarčių mašina. Visko būna gyvenime, ir tąsyk prašovė Chelsea. Bet tarkim Cuadrado-Salah, tai čia vienas transferas, beto Cuadrado komandą papildė sezono viduryje, tad tik nuo šio sezono galima bus jį vertinti, o Salah tikrai silpnai atrodė komandoje, gal kokioj Italijoj jis ten ir atitiks lygį, Lietuvos A lygoj išvis būtų žvaigždė, tad nesuprantu jūsų lyginimų. O ten toliau ką "googlintojai" prirašė tai išvis neverta diskutuoti, Lukaku kažkas paminėjo, tai mes iš jo pasipelnėm jeigu ką. O kalbant apie praeitį, tai jau daug kartų diskutuota buvo, berods nemėgstamas Dipsis yra sakęs, kad MU Lpool Arsenal lengva kalbėti apie senesnius laikus, nes šie klubai visad turėjo gerų žaidėjų ir jiems nereikėdavo investuoti didelių pinigų, kad iškilti, bet kaip tą padaryt reikėjo tokiems klubams kaip Chelsea ir City? Tik milžiniškos investicijos gali privest prie titulų, dabar Chelsea tvarkosi tikrai gerai, turim fantastišką komandą ir jau kelis sezonus perkam/parduodam pakankamai protingai. Tą patį dabar daro ir MU, nes po Ser'o išėjimo, komanda realiai "paseno" ir reikia vėl ją "pakrauti" naujo jėgom. P.S. Kalbant į temą, tai kaina juk nieko nestebina, anglas visad kainuoja bent 2x daugiau. Toks vaizdas kamnors rūpi kas už kiek perka, gi ne jums tie pinigai sukrenta į kišenę...