Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rugpjūčio 1 d. transferai ir gandai: "Bayern" pasiūlymas už L. Sane ir nauji "Napoli" taikiniai


Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (12)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Bayern
0 0 08-01 19:34
Tai bayernui ir be sane dar reikia zaideju tai ka jie cia masto nesuprantu. ????
To MuIneted
1 1 08-01 15:39
Tai jis į tą Londoną dėl daug priežasčių skrenda. 1 Kean sandoris su Everton. 2 Derybos su City dėl Joa Cancelo pardavimo. 3 gandai susiję su Khedira ir Matuidi. 4. Perin gandai.... Reikalų jis ten turi be Dybalos derybų. Žurnalistai tesiog koncentruoja ties vienu Dybala, kad būtų didesnis ažiotažas ties jo gandu.
Juve
0 4 08-01 15:37
Derybos vyko tai tikrai. Kažkas vyksta tarp klubų, bet rašoma, kad Paratici skrenda ne tik dėl Dybalos į Londoną. Derins galbūt kitų žaidėjų pardavimus, to paties Kean sandorį su Everton turi užbaigti, rašo, kad ir su City turėtų susitikti dėl Joa Cancelo pardavimo. Pačiame Turine Dybala nusileido, išvažiavo namo ilsėtis po ilgo skrydžio iš Argentinos, laukiama jo susitikimo su Sarri. Jo medicininis patikrinimas nėra šiandien numatytas ( iš kitos pusės ką tik po ilgo skrydžio), nenumatytos Juventus komandos treniruotes po pietų. Tyla, visi laukia kas bus. Tarp kitko Lukaku uždirbtų Juventus 8,2 mln eurų ( būtų 2 brangiausias žaidėjas) tuo tarpu Dybala dabar gauna truputi virš 7 mln eurų, iš MU užsiprašė virš 14 mln eurų į sezoną, jei nuspręs likti tikėtina, kad gautu nauja kontraktą su padidinta alga (ne 14 mln, bet simboliškai matyt pakeltų alga Juventus). Žurnalistai dabar pasigavo, kad Rugani yra siūlomas Romai. Prieš tai rašoma buvo, kad Arsenal siūlė 2 metu nuoma, bet buvo atmesta. Tikėtina, kad tesiog bullshit šnekos.
Nuomonius
4 1 08-01 14:25
Dar yra tokių kurie kreipia dėmesį į Dybalos ir Luakakio mainus NU NEBUS GI ŠITO JOMAJO KIEK GALIMA. ĮSIVAIZDUOKIT JEI VISI TRANSFERŲ GANDAI VISUOMET 100% pasitvirtintų.
Gg
2 0 08-01 14:13
Seip tai iš Juventus pusės šiuo metu tai atrodo itin keistai. Klubas turi gi Higuan...Lukaku tik kad metais jaunesnis... Jei Dybala bus išmainytas, klubas turės duoti sirgaliams kažką daugiau nei Lukaku... Pogba būtų į tą pusę kaip kompensaciją....
Krokodilas
3 0 08-01 14:05
Rasiau jau uzvakar,kad milziniskos babkes atves Dybala I MU ir bus mainai I Lukaku arba Pogbena....Esme,kad dideli pinigai yra gavno...Alexis to pvz....atejo tipo del babkiu ir krapsto nosi shudas yra, Dybala panasiai gali but it vel apsijuoke sedes Mu.
To Faktas
1 1 08-01 14:05
Tai kad nieko oficialiai nėra dar. Pats Dybala tik šiandien nusileido Turine. Viskas nuo Dybalos priklauso. Iš MU užsiprašė x2 kart didesnės algos, 350 kk į savaitę, tai nesikuklindamas kalė. Juventus jis perpus mažiau uždirba.... Pagal Sky : Dybala nori likti, tik Sarri turi patvirtinti kad jis figūruoja jo planuose. Pagal Correiro Torino Nedved Dybala patikino, kad klubas juo pasitiki ir kad derybos su MU - yra bullshit.... Tai nesidziauk labai...
Faktas
4 5 08-01 13:26
Nu ka juves kakuciai pasakys i tai kad derybos eina del mainu? Kaip zmones pries savaite cia ta sake? Bet matai ne, neimanoma, Dybala i Lukaku ir pns... Maziau savo teorijas kurkit ir is FIFOs zaidimus zaiskit.

REDEVIL
4 2 08-01 13:05
Kazkaip visi labai nuvertina lukaku.
:)
1 9 08-01 12:47
Nu reikia tiketis, kad po pokalbio su Sarri Dybala liks, nes ir pats Sarri yra sakes kad nori Dybala tureti savo komandoje ir ras jam vieta aiksteje... na o jei Juve ismainys ji i Lukaku, tai visa pasaulio futbolo bendruomene tyciosis is Juves, kad tokiam debiliskam transferiui pasirase.
Tai
1 1 08-01 12:42
n1:
Pagaliau kazkas suprato kad Icardi yra vertas kiekvieno cento tu 80M.Labai labai pasiseke Napoli :)
Vienas jauniausiu zaideju toje seniu komandoje Inter, tai del to tokia ir verte.
n1
2 2 08-01 12:35
Pagaliau kazkas suprato kad Icardi yra vertas kiekvieno cento tu 80M.Labai labai pasiseke Napoli