Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Rugpjūčio 19 d. transferai ir gandai: PSG surado keitimą Neymarui


Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (6)  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
GetCancer
3 2 08-19 15:18
Del Dybalos tai jau praeitamet per WC buvo keisto kodel jo niekad neleidzia o visokius Pavonus-lavonus leidzia, galvojau treneris ar messis nelabai ji megsta, bet matant kaip Juve bando jo nusikratyt ir kaip niekas nenori jo pasiimt , galbut jis jau pasieke karjeros lubas ir dabar tik prastes jo zaidimas..
yep
2 7 08-19 13:33
Toks vaizdas kad juve zino Dybalos ribas ir nori prastumt pakol gerai moka. Gandras i MU buvo prastumtas ir uz uzkelta kaina.
jay
0 8 08-19 12:45
Dybala ir toliau vejo blaskomas Su PSG baigsis kaip su MU, liks Juvej ir tiek.
forza juve
3 5 08-19 12:14
Blin dybala vistiek teks išeiti, nesuprantu realiai kazkoks ne pasiruošęs tas sarris pasimetęs atėjo i juve dirbt ir nežino ką daryt, išvis sunkiai suprantama komplektacija formuoja jau dybala praras ir nelaimė jokio kūrėjo tai bbz kaip ten reiks Ronaldui tuos fasus imetinet... Sunku suprasti kas vyksta sarris gali būt kad geriantis yra, nenustebsiu jau iki nauju metu išmestas bus, nes sezonas ant nosies o komandoje kažkokia betvarkė užveistas... Kam beismest ta dybala tokiu momentu, kai pastarasis rodo kad jau Ronaldo kas nutiktų iškart jis galėtų perimti lyderio role... Aišku prie Ronaldo dybala taip ir nesigaus nieko, Nū gal kažką nupirkti planuoja gero, sarri kažkokiu senamadiška laikau ir demencijos jau veikiamų seniu... Bet gal klystu
Zigmad
1 2 08-19 12:11
Rase, kad Cana nori parduoti, nes centre perteklius
ziedas
3 2 08-19 11:50
kur jau kur bet tik ne i PSG ,gaila but jei ten iseitu