Rungtynių pabaigoje suklydęs "Tottenham" įteikė pergalę "Liverpool" komandai

Sekmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje įvyko intriguojančios 32-ojo turo rungtynės. "Anfield" stadione dėl titulo kovojantis "Liverpool" priėmė Londono "Tottenham" komandą.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai po kovos iki paskutinių minučių išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 2:1, kuri leido vėl bent laikinam grįžti į pirmąją poziciją turnyrinėje lentelėje.

Rungtynės prasidėjo gana apylygiai. Daugiau laiko su kamuoliu praleido "Liverpool" futbolininkai, kurie ir surengė kelias aštresnes atakas prie Hugo Lloriso ginamų vartų.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė – 16-ąją po nuostabaus Andrew Robertsono perdavimo galva kamuolį į varžovų vartų tinklą nukreipė Roberto Firmino.

"Tottenham" antrajame kėlinyje trauktis nebeturėjo kur, todėl turėjo aktyvinti savo atakas. "Liverpool" kiek atsitraukė į gynybą, o tai leido dar labiau pajausti žaidimą svečiams iš Londono.

70-ąją minutę Harry Kane'as pasiuntė kamuolį link Christiano Erikseno, šis jį atmetė į baudos aikštelę įkirtusiam Lucasui Moura, kuris likęs vienas prieš vartininką galingu smūgiu atstatė lygybę šioje dvikovoje.

Per likusį rungtynių laiką "Tottenham" susikūrė dar kelias puikias progas, tačiau jų neišnaudojo. Itin apmaudžiai nepasižymėjo Moussa Sissoko, kuris likęs kartu Sonu prieš Virgilą van Dijką nesugebėjo atakos užbaigti pergalingu įvarčiu.

Taisyklė "neįmuši tu, įmuša tau" pasitvirtino ir šioje dvikovoje – 90-ąją minutę Mohamedas Salah galva smūgiavo į vartus, Hugo Llorisas atrėmė smūgį, tačiau kamuolys nuo Toby Alderweireldo kojų atšoko į vartus ir "Liverpool" pasiekė dramatišką pergalę.

"Liverpool" su 79 taškai kyla į pirmąją poziciją. "Manchester City" kol kas yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

Savo ruožtu trečioje vietoje esančiai "Tottenham" ekipai tai buvo ketvirta nesėkmė per paskutines penkerias rungtynes.

"Liverpool" 2 - 1 "Tottenham"
16' [1 - 0] R. Firmino
70' [1 - 1] L. Moura
90' [2 - 1] T. Alderweireld (į savus vartus)

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Alisson, Alexander-Arnold, Van Dijk, Matip, Robertson, Milner, Wijnaldum, Henderson, Salah, Firmino, Mane.

"Tottenham": Lloris, Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane.