Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rusijoje muštynes sukėlusiems Mamajevui ir Kokorinui gresia kalėjimas iki septynerių metų


lrytas.lt 2018-10-19 13:10:03

Rusijos futbolininkai Pavelas Mamajevas ir Aleksandras Kokorinas, kurie praėjusią savaitę įsivėlė į skandalą, kai sukėlė eilę muštynių, išgirdo oficialius kaltinimus, rašo lrytas.lt.

Futbolininkams gresia net septyni metai nelaisvės.

Žaidėjai apkaltinti Maskvoje sukėlę eilę muštynių. Rusijos spauda pranešė, kad nuo jų nukentėjo mažiausiai trys žmonės.  

27-erių A.Kokorinas ir 30-metis P.Mamajevas pirmiausiai gatvėje užpuolė vairuotoją, kuris laukdamas žurnalistės bandė sudrausminti automobilius spardžiusius futbolininkus.

Vėliau kavinėje šie užpuolė dar kelis asmenis. Konflikto metu futbolininkai panaudojo kėdes, o jų veiksmus užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Kavinėje nuo sportininkų nukentėjo Rusijos ūkio ir prekybos ministerijos automobilių ir geležinkelių vystymosi departamento vadovas D.Pakas.

Futbolininkų veiksmus pasmerkė Rusijos futbolo lyga ir jų klubai, tačiau visuomenėje vyrauja įvairios nuomonės. Vieni siūlo griežtai nebausti, kiti smerkia žaidėjus.

Teismas įvyks gruodžio 8-ąją, o iki tol futbolininkai bus laikomi viename žiauriausių tardymo izoliatorių Rusijoje – Butyrkų kalėjime.

Straipsnio įvertinimas: 4 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Debilai
0 30 10-19 13:35
Nu argi ne *** . Turi normalius darbus, tik kurti šeimas, auginti vaikus ir atostogauti šiltuose kraštuose belieka. Tai ne ble, gyvenimą susigadino per proto neturėjimą....
Simboliškai
0 22 10-19 14:20
Esmė kad užsirove ne ant tu, vienas propogandinio kanalo vedėjos asmeninis vairuotojas kitas aukštas pareigas einantis valdininkas. Būtų paprasti mirtingieji būtų saibad paėmė milicija arba nukentėja ir būtų ramu. O dabar užsirove taip kad net pinigai bejėgiai
Arsenal FC
0 15 10-19 13:58
Liuks. Kietuoliai bld.
Dulinas
1 6 10-19 14:57
Zapahlo vesnoi, nydelia atboi.
na
0 1 10-19 23:18
dva debyla eto sila