Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R.Žvingilas: "Iš "Atlanto" yra likęs tik pavadinimas ir nuostabūs sirgaliai"


Paulius Matulevičius, „Vakarų ekspresas“ 2019-01-18 09:36:41

Nepavydėtiną situaciją Klaipėdos "Atlanto" klube leidiniui "Vakarų ekspresas" nusprendė pakomentuoti Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos (KLFF) prezidentas Rimantas Žvingilas.

„Deja, iš „Atlanto“ yra likęs tik pavadinimas ir nuostabūs sirgaliai, kuriuos labai gerbiu ir sulaukiu labai daug jų skambučių. Man dėl „Atlanto“ situacijos labai skauda širdį. Labai noriu, kad Klaipėdoje būtų aukščiausio lygio futbolas, betgi negaliu kontroliuoti privataus klubo“, – sakė R. Žvingilas.

Iš tiesų, kai kiti klubai skelbia apie pasirašomas sutartis su naujais žaidėjais, iš „Atlanto“ stovyklos – tyla. Paskutinė naujiena oficialioje „Atlanto“ interneto svetainėje paskelbta tik lapkričio 18 dieną. Naujienos pavadinimas: „Sezonas baigtas, tai – svarbiausia“.

Ilgametis klubo vadovas ir savininkas Vacys Lekevičius į skambučius neatsako, tad „Vakarų ekspresas“ apie susidariusią situaciją nusprendė pasiteirauti KLFF prezidento R. Žvingilo.

Anot jo, buvo dėtos didžiulės pastangos, kad „Atlantą“ iš V. Lekevičiaus perimtų kiti asmenys.

„Su Vaciu Lekevičiumi suvedžiau žmones, kurie norėjo įsigyti „Atlanto“ klubą. Vyko derybos, tačiau, deja, jos jau nutrūko ir vargu ar bus atnaujintos. Vacys Lekevičius viešoje erdvėje ne kartą sakė: „Atiduosiu „Atlantą“, kad ir už vieną eurą, tik padenkite klubo skolas.“ Prasidėjus deryboms, skolų sumos didėjo... Lekevičius vieną dieną kalba vienaip, kitą dieną – visai kitaip. Argi gali žmogus, kuriam rūpi futbolas, jo miesto komandos ateitis, taip neadekvačiai elgtis? Iš pradžių pats sakė: „Išeinu į pensiją, atiduodu klubą su skolomis“ ir vėliau dingsta. Kiek žinau, jis yra išvykęs atostogauti į užsienį ir nieko neįpareigojo, kad tęstų derybas su minėtais žmonėmis. Nesuprantu priežasčių, negi taip klubas specialiai yra žlugdomas, negi norima bankroto?“ – retoriškai klausė R. Žvingilas.

Straipsnio įvertinimas: 9 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

10 5 01-18 12:50
Tai buvo tik laiko klausimas kada bus prieitas liepto galas. Mistiniai investuotojai kuriais lyg dievais pasitikima nors niekam nežino nes jų turtų kilmės ir kas už jų stovi. Čia vieša paslaptis tokie klubai kaip Atlantas stumbras tikras saldainiukas Azijos lažybų rinkose dalyvaujantiems kentans. Alyga sąlyginai nėr sunku laimėti iš ten atviros durys į Europą o čia platus vandenys sutartų rungtinių serijai. Visą Atlanto administracija turi prisiimti atsakomybę per mažai ėjo pas Lietuvos verslininkus aiškino situaciją. Žalgiris kuomet skendo verslininkai ištraukė aišku Lietuvoje Žalgirį žino visi o Atlantą gal 1000 žmonių