S. Aguero atvedė "Man City" į pergalę prieš "Bournemouth"

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį 16 valandą įvyko aštuntosios 3-ojo turo rungtynės.

"Bournemouth" namuose priėmė dukart iš eilės šalies čempioną "Manchester City". Pirmoje rungtynių pusėje problemų turėję "miestiečiai" pasiekė pergalę rezultatu 3:1.

15-ąją minutę Sergio Aguero išvedė svečius į priekį. "Bournemouth" po praleisto įvarčio bandė kibti į atlapus "miestiečiams", tačiau 43-ąją minutę Raheemas Sterlingas šeimininkus nubaudė dar vienu įvarčiu.

Visgi "Bournemouth" komandai pavyko grįžti į kovą, kai prieš pat pertrauką rezultatą sušvelnino nuostabų baudos smūgį atlikęs Harry Wilsonas.

Antroje mačo pusėje "Bournemouth" nebebuvo toks agresyvus ir "Man City" be didesnių problemų susitvakrė kovoje dėl pergalės.

64-ąją minutę galutinį tašką padėjo antrąjį savo įvartį tikslų smūgį pasiekęs S. Aguero. Jam tai buvo 400-asis karjeros įvartis.

"Man City" po pergalės kyla į antrąją poziciją. Tris pergales iš tiek pat galimų pasiekęs "Liverpool" kol kas turi dviejų taškų pranašumą.

"Bournemouth" komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šiame sezone.

"Bournemouth" 1 - 3 "Man City"
15' [0 - 1] S. Aguero
43' [0 - 2] R. Sterling
45+3' [1 - 2] H. Wilson
64' [1 - 3] S. Aguero