Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Aguero sužeistas avarijos metu


Įvairūs pranešimai Argentinos žiniasklaidoje skelbia, kad "Manchester City" snaiperis Sergio Aguero pateko į automobilio avariją.

Šios šalies rinktinės narys buvo Amsterdame, kur klausėsi kolumbiečio atlikėjo Maluma koncerto. Jį vežęs taksi patyrė avariją grįžtant į oro uostą.

Rašoma, jog 29-erių metų futbolininkas segėjo saugos diržą, tad šio incidento metu jam lūžo šonkauliai. Taksi atsitrenkė į stulpą.

Panašu, kad Aguero avariją patvirtino jo buvęs klubas "Independiente", palinkėjęs puolėjui sveikti socialiniame tinkle Twitter.

"Stiprybės bei greito atsigavimo. Visas "Independiente" šiuo sunkiu metu yra su tavimi", - rašoma žinutėje.

Argentinos žurnalistai rašo, jog dėl sužalojimų Aguero tikrai negalės rungtyniauti kurį laiką, tačiau "Manchester City" oficialiai dar nieko nepatvirtino.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (13)

MCsirgalius
0 6 09-29 12:25
Tomas:
Keista kad Guardiola zaidejus isleidzia i tokius renginius, juolab zinant jog savaitgalis pries Chelsea svarbua matchas, nebent nezinojo nieko, bet visvien taip neturetu but
Žaidėjams ryte buvo treniruote, o laivu metu ,kas ką nori tas ta veikia....
gud
3 0 09-29 14:05
Vyga:
Jis su taxi vaziavo, prie ko cia klubas isvis?
Blecha, jeigu europos kašio klubai sugeba pasirūpint, kad krepšininkai skraidytų privačiais lėktuvais ir būtų vežiojami privačiais shuttle'ais - tai tokio dydžio futbolo klubas irgi turėtų tuo pasirūpinti/pasidomėti.
Vaidoshius
4 0 09-29 18:16
Lavonero nuostolis minimalus, svarbių mačų f*** kaip ir Tapinaldo mazgotė, ypač po tokio absoliučiai tragiško pasirodymo prieš Šachatarių vargu ar Guardiola ryžtųsi jį leisti į startą. Va Mendy visai kita kalba. Net ne dėl to, kad Mendy yra labai geras, bet dėl to, kad kito $hitty neturi išvis O šiaip ir su tokia sudėtim suvanos Ru$ki impotentus kaip ir praėjusį sezoną sumindė, kol teisėjas neįkišo savo trigrašio ir neišgelbėjo šitų lavonų.
gud
8 0 09-29 11:16
Man keisčiau, ne tai, kad "Guardiola žaidėjus išleidžia", nes po darbo darai ką nori dažniausiai. Bet, kad turint tiek pinigų ir visa kita - toks žmogus važiuoja tokiu triperiu kaip PT Cruiseris. Toks klubas turėtų aukščiausios klasės shuttle pasirūpint. Būtų sedėjęs naujam E/S klasės Merse - būtų sveikas.