Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Busquetsas: nesu didelis individualių trofėjų gerbėjas, bet manau, kad vieno kito buvau vertas


2018-05-16 09:08:15 Sergio Busquets La Liga FC Barcelona

"Barcelona" "smegenys" aikštės viduryje Sergio Busquetsas interviu metu kalbėdamasis su legendiniu Argentinos futbolininku Jorge Valdano prasitarė, kad kai kuriuo karjeros etapu tikėjosi sulaukti individualių apdovanojimų.

29-erių atraminis saugas yra laikomas geriausiu savo pozicijos žaidėju. Ispanijos rinktinės narys futbolo ekspertų yra išskiriamas kaip vieną didžiausią intelektą aikštėje turintis saugas. Vis dėlto didžioji dalis futbolo sirgalių mato tik įvarčius ir rezultatyvius perdavimus, todėl "Barcelona" ekipoje saugo darbas dažnai lieka neįvertintas.

S. Busquetsas atskleidė, kad asmeninių trofėjų nesivaikiojo niekada, tačiau jo įsitikinimu, kai kuriais metais jis turėjo pakliūti bent į FIFA geriausių žaidėjų vienuoliktuką.

"Tai tiesa, kad mano darbas aikštėje yra padėti kitiems žaisti geriau", - atviravo S. Busquetsas.

"Kalbant žiniasklaidos ir visuomenės požiūriu, žaisti mano pozicijoje nėra nieko įspūdingo, ir tai kartais tave nuvilia, tačiau tik dėl šios priežastis niekada neatsisakyčiau to, ką pasiekiau būdamas tokiu žaidėju.

Pirmenybę teikiu komandiniams apdovanojimams, o ne individualiems. Tačiau negaliu paneigti to, kad buvo tokie metai, kada tikėjausi, jog laimėsiu vieną kitą apdovanojimą sau. Laimėjau Čempionų lygą, pasaulio ir Europos čempionatą. Manau, kad tai buvo labai svarbu", - pasakojo saugas.

S. Busquetsas taip pat papasakojo, ką jam reiškė karjeros pradžia rungtyniaujant Pepo Guardiolos komandoje: "Su Pepu bet kokioje situacijoje atlieki viską aukščiau savo galimybių. Nemažai laikome praleidome treniruotėse tobulėdami taktiškai. Jis visada buvo nuoseklus šiuo klausimu."

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
tanas
1 28 05-16 09:21
Savų laiku buvo vertas kelių Oskarų, pastaruoju metu jau taip neblizga, o kaip žaidėjas tai puikus.
Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
0 14 05-16 10:44
"Technikos nelabai" https://youtu.be/Px0U7kTGGak cia vien siu metu abu video... https://youtu.be/GhgZXBoesX8
As manau
0 10 05-16 12:18
Fifa galetu ivertinti kiekvienos pozicijos futbolininka, ta prasme baigias sezonai sudaro top 11 ir duoda kiekvienam po taure kur parasyta pvz best Left back in 17/18 season, butu grazu ir kazkiek panaikintu ta neteisybe, kad ballonus pelno tik puolejai.
RimC (palaiko Manchester United FC, Anglija)
1 10 05-16 11:48
Nugara nesveikai lošia, kamuolio neperlaiko, vaidybos nebeliko, top player'is.
Myliu_Futbola
Myliu_Futbola (palaiko FC Barcelona, Brazilija)
2 11 05-16 10:33
Komiras technikos nelabai? Gal nebenusisnekek... Greicio taip jis neturi, bet trumpas ir ilgas pasas pas ji belenkoks... Kas liecia technika, turbut vienas techniskiausiu atraminiu saugu pasaulyje