Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Eto'o: juodaodžiams treneriams yra sunku susirasti darbą futbole


2019-01-07 19:43:33 Samuel Eto'o Fils

Vienas geriausių visų laikų Afrikos futbolininkų Samuelis Eto'o įžvelgia rasizmą ir trenerio darbe.

37-erių metų puolėjas dabar rungtyniauja Katare, tačiau jo futbolininko dienos artėja link pabaigos. Kaip teigia pats kamerūnietis, jis norėtų dirbti treneriu, tačiau nėra tikras, ar jam gali pavykti įgyvendinti šį tikslą.

Pasak žaidėjo, juodaodžiai treneriai nėra vertinami taip pat, kaip baltaodžiai.

"Daugelis buvusių juodaodžių žaidėjų negauna treniravimo licenzijos, tačiau yra ir tų, kurie įgyvendina tai. Manau, kad yra akivaizdus pasitikėjimo trūkumas.

Iki pat šiol neegzistuoja pasitikėjimas juodaodžiais, mes ir toliau esame regimi, kaip antros klasės piliečiai", - tvirtos nuomonės buvo S. Eto'o.

Straipsnio įvertinimas: 3 11
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

3 31 01-07 20:13
Joo viską nurašyk ant odos spalvos
4tech
 4tech
3 21 01-08 09:17
Iš kur tiek paranojos pas Eto'o? Henry treniruoja po biški ir nesiskundžia. Tai kas Eto'o neleidžia? Eik ir daryk, o ne kaltink visus rasizmu. Aš asmeniškai pastebėjau, kad patys juodukai ir yra tie rasistai.. Pvz įsijunkite MTV ir pamatysite, kad balto žmogaus klipe įvairių rasių šokėjai šoka, o kokio juoduko dalininko klipe... vieni juodukai! Tada kyla klausimas - Tai kas čia rasistai?
MettaworIdpeace
1 13 01-08 10:53
Kaip nekenciu tu, kurie slapstosi po rasizmo ar sexizmo kaukem. Bet sutapimas ar ne, tai dazniausiai daro protu nepasizimintys negrai. Eto ir parode, kad butent toks yra. Jau geriau butu patylejes, nes dabar joks rimtas klubas nenores tokio trenerio, kuris nuolat dangstysis rasizmo kauke. Jei zmogus gabus dirbti darba, tai odos spalva visiskai nesvarbi, ta irode F. Rijhkard, ta dabar irodineja Henry. Beda yra ne zmoniu pasikeites poziuris i juodaoddzius, bet paciu juodaodziu nekintantis mentalitetas, nuolat skustis ir del visko kaltinti rasizma. Vietoj to, kad imtu ir darytu. Fui slikstynes
Anbo
1 11 01-07 21:09
Na jau, manau kokioj Kinijoj laisvai galima susirast. Ir pinigai geri
0 2 01-08 00:44
Forza tai pasiima tegul ta eto i juve, ten tikrai laimesit serie a su tokiu dream team