Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Gerrardas apie "Rangers" gynybą: "Įprastai net 12-mečiai geriau išmuša kamuolį"


2018-11-09 13:54:01 Steven Gerrard Europos lyga Rangers FC

Glazgo "Rangers" komandai nuo šio sezono vadovaujantis Stevenas Gerrardas po pirmosios nesėkmės UEFA Europos lygoje kalbėjo apie itin prastą savo komandos gynybą.

Ketvirtadienį "Rangers" rezultatu 3:4 išvykoje nusileido Maskvos "Spartak" komandai. Škotai per pirmąjį kėlinį įmušė tris įvarčius ir tiek pat kartų pirmavo šioje dvikovoje, tačiau rusai vis tiek sugebėjo pasiekti pergalę.

Po rungtynių duotame interviu S. Gerrardas gana pašaipiai pasakė, kad net vaikai sugeba išmušti geriau kamuolį nei jo komandos auklėtiniai.

"Manau, kad 12-mečiai ir 13-mečiai įprastai gali išmušti kamuolį su bet kokia koja, o dar kai tu subręsti, išmoksti ir užsiimti poziciją aikštėje. Taigi, aš esu kiek sutrikęs ties šia mūsų žaidimo dalimi", - BT Sport sakė Anglijos futbolo legenda.

"Įprastai atvykęs į Rusiją ir įmušęs tris įvarčius tu gali galvoti apie pergalę. Aš esu labai nusivylęs mūsų žaidimu gynyboje. Šiandien išvydome dvi skirtingas mūsų pasirodymo dalis.

Atakavome tikrai puikiai ir buvome ypač pavojingi kontratakų metu. Gynyboje mes nedarėme paprastų dalykų - nesugebėdavome užsiimti tinkamos pozicijos ir paprasčiausiai išmušti saugiai kamuolio. 

Žmonės, kurie mus atvedė į šį etapą ir prieš tai darė tikrai gerus dalykus, šiuo metu neišpildo pačių primityviausių žaidimo detalių", - nusivylimo neslėpė S. Gerrardas, kurio vadovaujama "Rangers" ir Škotijoje negali pasigirti gerais rezultatais - užimama trečioji pozicija.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes