Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Gerrardas: „R. Benitezas manęs nemėgo“


„Liverpool“ legenda Stevenas Gerrardas atskleidė, kad jo santykiai su buvusiu klubo treneriu Rafa Benitezu buvo „šalti ir be emocijų“ ir abejoja, ar ispanas jį iš tikrųjų mėgo.

35-erių buvęs Anglijos rinktinės kapitonas pagrindinėje „Liverpool“ komandoje praleido 17 metų, o ryškiausias jo laimėjimas – 2005-ųjų Čempionų lygą, kurią jis iškovojo būtent su R. Benitezu.

Tačiau nepaisant komandinės sėkmės, šio dueto santykiai, panašu, nebuvo itin geri.

„Nemanau, kad Rafai patikau kaip žmogus. Nežinau kodėl, tačiau man tiesiog taip atrodė. Viskas greičiausiai prasidėjo dar prieš man su juo susitinkant, kai jis kalbėjosi su mano mama.“ – autobiografijoje teigia S. Gerrardas.

„Gerardas Houllier supažindino Rafą su mano mama. Jis su ja pasisveikino ir iškart pateikė keistą klausimą: ar jūsų sūnui patinka pinigai?“

„Neskaitant standartinių pasisveikinimų, tai buvo pirmieji žodžiai, kuriuos jis ištarė mano mamai. Pagalvojau – kas čia per klausimas?“

„Aš galiu pasiimti telefoną ir bet kada paskambinti visiems savo buvusiems treneriams „Liverpool“ klube. Tačiau ne Rafai. Gaila, nes mes kartu iškovojome ko gero didžiausią pergalę mūsų abiejų karjerose – 2005-ųjų Čempionų lygą Stambule , tačiau tarp mūsų nėra visiškai jokio ryšio.“

„Man atrodė, kad jis labiau mėgo ispanakalbius. Jam ypač patiko žaidėjai iš Pietų Amerikos, kas yra gerai. Tai tarp mūsų nekėlė jokių problemų. Tačiau spaudos konferencijose jis kartais vadindavo kitus žaidėjus vardais, tačiau į mane visada vadindavo pavarde. Taip pat buvo ir persirengimo kambaryje. Jis sakydavo komandą ir netgi buvo sugalvojęs pravardžių. Bet ne man, aš jam visada buvau „Gerrardas“.

„Jeigu mes netyčia susitiktume kur nors rytoj, nesijausčiau nemaloniai, tačiau galbūt kada nors ateis diena, kai turėsime gilesnį ir prasmingesnį pokalbį su juo bei prisiminsime, ką kartu pasiekėme su „Liverpool“ – vylėsi S. Gerrardas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (1)

euras
0 0 09-14 15:16
Despotin_:
Tai atsiduoti reikejo :D Antraste ziauri :D
kuo ji tau ziauri? sakyciau kaip ef.lt labai normali antraste.
Despotin_
2 0 09-14 14:49
Tai atsiduoti reikejo Antraste ziauri