S. Gerrardo istorija nepasikartojo: "Liverpool" namuose susitvarkė su "Chelsea"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje įvyko daug susidomėjimo sulaukusios 34-ojo turo rungtynės.

Į titulą nusitaikęs "Liverpool" namuose priėmė Londono "Chelsea" futbolininkus. "Raudonieji" šį kartą nepaslydo – rezultatu 2:0 įveikė varžovus ir lieka kovoje dėl "Premier" lygos titulo.

"Liverpool" ekipą šiose rungtynėse tenkino tik pergalė. Nuo pradžių buvo matomas šeimininkų spaudimas, kuris iš pradžių "Chelsea" ekipai didelių problemų nekėlė.

Pirmajame kėlinyje apskritai abi komandos nežibėjo puolime, tačiau aikštės viduryje vyko atkakli ir intensyvi kova.

Antrasis kėlinys "Liverpool" ekipai prasidėjo tarsi iš vadovėlio – 51-ąją minutę po puikaus Jordano Hendersono perdavimo pasižymėjo Sadio Mane, kuris buvo paliktas visiškai laisvas prie pat varžovų vartų linijos.

"Chelsea" ekipai buvo suduotas skaudus smūgis, po kurio atsigauti buvo itin sudėtinga. Vos po dviejų minučių sužeistą "žvėrį" pribaigė Mohamedas Salah – egiptietis iš maždaug 23 metų paleido "bombą" į Kepos vartus ir šis niekaip nebegalėjo išgelbėti komandos nuo antrojo įvarčio.

"Aristokratai" jau turėjo dviejų įvarčių deficitą, tačiau net ir po tokio nokdauno vos nekilo į kovą dėl taškų. Savo progų pasižymėti netrukus sulaukė Edenas Hazardas, kuris sykį pataikė į virpstą ir dar vieną kartą smūgiavo tiesiai į Alissoną.

"Liverpool" atlaikė šiuos varžovų išpuolius ir pasiekė pergalę rezultatu 2:0.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai vėl grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę, nors "Man City" vis dar yra sužaidęs rungtynėmis mažiau. "Liverpool" ekipai lygoje lieka žaisti ketverias rungtynes.

"Chelsea" po nesėkmės lieka ketvirtoje vietoje, tačiau jie dar gali nukristi į šeštąją poziciją.

"Liverpool" 2 - 0 "Chelsea"
51' [1 - 0] S. Mane
53' [2 - 0] M. Salah

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Alisson, Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Keita, Salah, Firmino, Mane.

"Chelsea": Kepa, Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Emerson, Kante, Jorginho, Loftus-Cheek, Willian, Hazard, Hudson-Odoi.