Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Ramosą nenudžiugino žurnalistų klausimai apie J. Mourinho


Prieš FIFA pasaulio klubų taurės finalą surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavęs Sergio Ramosas aiškiai parodė, kad nėra už idėją sugrąžinti Jose Mourinho į Madridą.

"Manchester United" komandai atleidus J. Mourinho, žiniasklaidoje pasipylė kalbos apie tai, kad Florentino Perezas vasarą antrą kartą per pastarąjį dešimtmetį pasikvies strategą.

Madrido dienraščiai abejoja tokiu scenarijumi, kaip ir spaudos konferencijoje pasisakęs S. Ramosas, kuris su J. Mourinho išsiskyrė turėdamas ne pačius geriausius santykius.

"Be Mourinho esame jau penktus metus, bet jūs (žiniasklaida – red.) ir toliau kalbate apie jį. Jis yra vienas iš tų, kuris turi ypatingai aukštą marketingo lygį.

Per visus tuos metus be Mourinho laimėjome viską, ką tik galėjome, tačiau žmonės ir toliau kalba apie jį. Solari dabar yra mūsų treneris ir mes turime jį gerbti", - pasisakė S. Ramosas.

Straipsnio įvertinimas: 10 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (0)

2 14 12-21 16:43
Saunuolis Ramosas teisybe ir pasakė
gud
4 7 12-21 19:33
Teisingai Mauras visiškai sugriovė Realą. Kurį atgaivino Carlo. Ir iškėlė Zidanas. Mauras bukaprotis iš tokios komandos bandė autobusą statyt. Šiukšlė o ne treneris.
Myliu_Futbola
0 0 12-22 23:19
My Solskjaer:
Susipjovė su daugeliu žaidėjų, bet Realo tikrai visiškai nesugriovė. Finišavo antri, kitais metais laimėjo Čempionų lygą.
Ir 0 - 5 suzaide namie su Barca
My Solskjaer
1 0 12-22 13:39
Susipjovė su daugeliu žaidėjų, bet Realo tikrai visiškai nesugriovė. Finišavo antri, kitais metais laimėjo Čempionų lygą.