Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

S. Solari apie C. Ronaldo pareiškimus: "Mes esame kukli komanda"


Madrido "Real" vyriausias komandos treneris Santiago Solari nebuvo linkęs sureikšminti Cristiano Ronaldo pasisakymų apie "atrastą šeimą Turine".

C. Ronaldo neseniai duotame interviu Italijos žiniasklaidai pareiškė, kad Turino "Juventus" komandoje atrado tokį stiprų ryšį, kokio nebuvo matęs dar jokioje kitoje komandoje. Portugalas pareiškė, kad Madrido "Real" komandoje kiekvienas žaidėjas nori būti geresnis vienas už kitą, kai tuo metu "Juventus" aplinkoje jaučiamas šeimyninis ryšys.

Sulaukęs šio klausimo, S. Solari nenorėjo veltis į ilgas diskusijas ir tik pridūrė, kad C. Ronaldo yra Madrido klubo legenda.

"Kuklumas yra didžiulis pranašumas, o Madrido "Real" komanda visada buvo didi ir tuo pačiu paprasta", - spaudos konferencijoje trumpai pasisakė S. Solari. - Cristiano yra "Real" klubo istorija, o jo jausmai yra tik jo pačio".

S. Solari vėliau kalbėdamas pareiškė, kad Madrido "Real" šį sezoną kovos dėl visų įmanomų trofėjų: "Be Čempionų lygos ir "La Liga" vis dar yra Karaliaus ir FIFA klubų taurės. Mes turime konkuruoti visuose turnyruose.

Aš mėgstu visus šiuos turnyrus ir visa komanda turėtų jausti tą patį."

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes