Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Šansas lietuviams? UEFA planuoja permainas Čempionų lygoje


2020-02-10 21:49:58 Čempionų Lyga

Jau po kelerių metų stipriausias A lygos klubas gali turėtų daugiau šansų praverti pagrindinio UEFA Čempionų lygos turnyro etapo duris.

Svetainė "Goal" praneša, jog Europos futbolo valdininkai svarsto apie rungtynių skaičiaus didinimą ir grupių etapo išplėtimą.

Teigiama, jog 2024-aisiais į finalą patekusios komandos turėtų iš viso sužaisti ne 13 (kaip dabar), o 17 mačų.

Dar neaišku, kaip keturi susitikimai būtų įtraukti į dabartinę sistemą, bet vienas variantų - suformuoti aštuonias grupes po šešias komandas.

Tai reikštų, jog reguliariajame Čempionų lygos sezone varžytųsi 48 klubai - 16 daugiau nei dabar.

Kita galimybė - antras grupių etapas, kuriame būtų suformuotos dvi grupės po keturias ekipas, o dvi stipriausios komandos prasimuštų į pusfinalį.

Straipsnio įvertinimas: 4 22
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (7)

BeyBlade
5 53 02-10 23:37
Jau dabar grupių etapas nėra itin įdomus, nebent sukrenta, kaip šį sezoną BVB, Inter ir Barca.Jei dar išsiplės tai tik praloš lygą. Gi kurs tą trečią pagal lygį turnyrą. O apie A lygos komandas išvis čia nusišnekėta, vos alsuoja ta A lyga, apie kokią čia dar čl galima šnekėt...
5 32 02-10 22:34
Uefa žvalgosi į fiba daržą einat ne kokybės o kiekybės keliu. Beabebejo smagu būtų išvysti lietuvos komandą bet pritempti komamdas nieko gero iš to neduos. Ok SŪDUVA ar Žalgiris patenka tai 0:4 0:5 spardytų visi kas netingi aikšku tai dosniai papildytų klubo kasą. Greičiau jau lenkijos klubai prasibraus kurie turi įspūdingus stadionus,solidžius biudžetus ir aistringus fanus
2 2 02-11 11:42
Treneriai,zaidejai sneka,kad per daug varzybu ir nera poilsio,su visom taurem ir visais langais,o cia dar didint nori,cirkai. Reikia kaip NBA,zaideju asocijacija ikurti ir imtis priemoniu,o ne leist lipt ant galvos,nes sugadins geriausia sporta pasaulyje,pinigu vergai.
12 1 02-11 08:36
Gal pasidarytų kažkiek įdomiau, jeigu grupės taptų didesnėmis, bet žaistų tik po 1 susitikimą, o ne namie-išvykoje.