Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Sausai" žaidžiantis T. Courtois pagerino K. Navaso rekordą


Thibaut Courtois išgyvena svaiginantį laikotarpį savo karjeroje.

Daug kritikos sezono pradžioje sulaukęs Madrido "Real" vartininkas šeštadienį įvykusioje dvikovoje su "Eibar" penktą kartą iš eilės išsaugojo "sausus" vartus.

Prieš T. Courtois be įvarčių liko "Leganes", "Real Betis", "Eibar" ir "Galatasaray" (dukart) komandos.

Po pralaimėtų rungtynių prieš "Mallorca", kuriose vienintelis įvartis buvo praleistas 7-ąją minutę, T. Courtois kamuolio iš savo vartų netraukė jau 533 minutes.

Tai yra naujas "baltųjų" klubo rekordas – anksčiau jis priklausė Keylorui Navasui, kuris savo vartus "sausus" išsaugojo 517 minučių.

Visa Madrido "Real" komanda per pastąsias penkerias rungtynes yra pelniusi 16 įvarčių ir nepraleidusi nė vieno į savo vartus.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

4 0 11-10 23:11
GedBuz:
Kad priešininkai ne patys stipriausi, sakyčiau. Kiek smūgių teko atremti? Atsakymas - 11, tai tik 2 smūgiai į vartų plotą per rungtynes. Palaukim PSG, pažiūrėsim ko verti tie pasiekimai :) Šiaip gali jis dėkoti sutvarkytai gynybai.
Uzsiciaupk tu ***
GedBuz
 GedBuz
10 6 11-10 17:48
Kad priešininkai ne patys stipriausi, sakyčiau. Kiek smūgių teko atremti? Atsakymas - 11, tai tik 2 smūgiai į vartų plotą per rungtynes. Palaukim PSG, pažiūrėsim ko verti tie pasiekimai Šiaip gali jis dėkoti sutvarkytai gynybai.