Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Sausio 5 d. transferai ir gandai: "Leicester" sulaukė netikėto pasiūlymo iš "Man Utd"


2020-01-05 11:22:46

Sausio 1-oji tradiciškai simbolizuoja Naujuosius metus, tačiau futbolo pasaulyje ši diena reiškia tik vieną – oficialiai prasidedantį žiemos žaidėjų perėjimų langą.

Portalas "EuroFootball.lt" savo lankytojams iki mėnesio pabaigos pateiks įdomiausias ir svarbiausias naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus bei jau įvykusius sandorius.


"The Sun" skelbia, kad "Newcastle United" domisi galimybe įsigyti "Milan" ekipoje sunkų laikotarpį išgyvenantį lenką Krzysztofą Piateką.

Savo ruožtu Vokietijos leidžiamas "Kicker" teigia, kad dėl lenko į kovą stos ir Londono "Tottenham" ekipa, kuri savo akiratyje taip pat mato Paco Alcacerą. Jie nori užlipdyti po Harry Kane'o traumos paliktą spragą.

***

"Bournemouth" nesutiks šią žiemą atsisveikinti su atsarginiu vartininku Asmiru Begovičiumi, kuris buvo "West Ham" komandos taikiklyje. ("Daily Mail")

***

Marcosas Alonso ir Emersonas gali palikti Londono "Chelsea" ekipą, skelbia "Calciomercato". Dėl Emersono abejonių yra mažiausiai – minėtas šaltinis mano, kad gynėjas yra pakeliui sugrįžimo į Italiją.

***

Tiek Ole Gunnaras Solskjaeras, tiek Nuno Santosas užsiminė, tačiau plačiai nekomentavo pranešimų, siejančius "Wolves" puolėją Raulį Jimenezą su persikėlimu į "Manchester United".

***

"Aston Villa" svarsto galimybę iki sezono pabaigos pasiūlyti kontraktą puikiai "Premier" lygą pažįstančiam puolėjui Emmanueliui Adebayorui, kuris šiuo metu yra laisvų agentų biržoje. ("Daily Mirror")

***

"Daily Mirror" teigia, kad "Manchester United" pateikė pasiūlymą už "Leicester" saugą Jamesą Maddisoną. "Raudonieji velniai" siūlo 45 mln. svarų sterlingų ir Jesse Lingardą.

***

Londono "Tottenham" bandys dar šią žiemą užbaigti derybas su Sevilijos "Real Betis" dėl visų teisių įgijimo į Giovani Lo Celso. Argentinitis "Spurs" ekipai atsieis 27 mln. svarų. ("Daily Mail")

***

Londono "Arsenal" įsitraukė į lenktynes kovoje dėl 19-mečio "Norwich" dešiniojo krašto gynėjo Maxo Aaronso įsigijimo. Kaip pabrėžia "Daily Mail", favoritu vis dar yra laikomas "Tottenham" klubas.

***

Vasarą į "Wolves" komandą atvykęs Patrickas Cutrone jau užsigeidė grįžti į Italiją. Mažai pasireikšti "vilkų" gretose gaunantis puolėjas kalbasi su "Fiorentina", kuri jį norėtų pasiskolinti su galimybe vasarą įgyti visas teises. ("Radio Rossonera")

***

Vigo "Celta" strategas pripažino, kad Stanislavas Lobotka šią žiemą gali išvykti į "Napoli". Be to, treneris pabrėžė, kad žaidėjas dėl dėmesio stokos dabartinei komandai gali būti suspenduotas artėjančioms rungtynėms.

***

Bergamo "Atalanta" veda derybas su "Milan" dėl galimo Mattia Caldaros sugrįžimo. Jie nori bent iki sezono pabaigos pasiskolinti gynėją, kuris didžiąją šio sezono dalį gydėsi traumą. ("Gazzetta dello Sport")

***

Londono "Chelsea" ekipos krašto puolėjas Pedro šią žiemą gali pakelti sparnus į MLS pirmenybes, skelbia "Marca".

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (8)

Deividas Simonis
6 5 01-05 16:52
Tikiuosi Leister sutiks, Lingard prastas, siuo metu.
 Irmas
9 8 01-05 12:21
"Adebayorui, kuris šiuo metu yra laisvų agentų biržoje." Gal biržos linką galit numesti ? Pabandysiu padrąsinti kaip kokiam forexe