Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S.Berlusconi: noriu, kad į "Milan" grįžtu ir C.Ancelotti, ir Z.Ibrahimovičius


"Milan" prezidentas Silvio Berlusconi tvirtina, kad jis šią vasarą įtikins į "Rossoneri" ekipą sugrįžti Carlo Ancelotti ir Zlataną Ibrahimovičių.

C.Ancelotti, nepaisant pareiškimo, kad dėl sveikatos problemų darys pertrauką, yra siejamas su "Milan". Pasak verslininko, italo sugrįžimo nori visas Milanas.

"Tikiuosi, kad Carletto grįš ir mes esame pasirengę investuoti į jį", - pasakojo S.Berlusconi. - Ne vien aš ir Galliani norime jo, visas Milanas jo trokšta. Kalbėjau su Ancelotti ir jis nori to paties".

"Bandysiu susigrąžinti ir Ibrahimovičių, bet tai bus sunku. Tam reikia turėti daug kantrybės, nes derybos gali užtrukti. Tačiau tai yra verta, nes Ibra - nuostabus futbolininkas", - pridūrė Milano ekipos vadovas.

Z.Ibrahimovičius "Milan" garbę gynė du sezonus. Per juos jis sužaidė 85 rungtynes, pelnė 56 įvarčius ir iškovojo "Serie A" titulą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (10)

1 4 05-30 15:13
Raiola sakė, jog neeis Ibra į Milan'ą. O ir iš tikro nelabai jis reikalingas. Futbolininkas dar tikrai vienas iš geresnių, bet jau su amžiumi. Ką nors jaunesnio galėtume paimt, kad po sezono vėl nereiktų ieškot.
0 0 05-31 15:52
Ozil.as:
2 punktas best :DD
Deja jis juventusui priklauso
0 0 05-30 23:25
Milan:
Ką gi, visai norėčiau, jog Ancelotti grįžtų, bet su sąlyga, jog leis jam burti komandą, o ne supirks diedus ir lieps kažką lipdyt. Dėl Ibros nežinau, nelabai norėčiau, jog grįžtų, visgi nejaunėja jis. Geriau imtume jaunesnį, norėčiau Berardi dėl dviejų priežasčių: 1) Jaunas italas, puikus žaidėjas. 2) pagaliau nebemuštų 4 ar 3 įvarčių kiekvieną mačą prieš mus :D. Aišku, reikia būti realistais, sunku būtų jį gauti, bet viltis miršta paskutinė. Forza Milan.
2 punktas best D
2 0 05-30 16:16
FA taurę ir DFK Pokal per Viasat rodys. O kitas dvi transliacijas galima rast rojadirecta, livefootballol, livetv.sx/en. ( Acestream ir Sopcast turėkit)