Sekmadienio tarptautinės draugiškos rungtynės © Eurofootball.lt
Vakar buvo sužaistos šešerios tarptautinės draugiškos rungtynės. Dvi komandos ruošėsi artėjančiam Europos čempionatui, kitos Pasaulio čempionato atrankos turnyrui. Trys susitikimai vyko Didžiojoje Britanijoje, po vieną Estijoje, Tunise ir Alžyre. Rungtynės tarp Čekijos ir Lichtenšteino buvo atidėtos.

Trijų komandų turnyre Anglijoje pirmajame mače Japonijos rinktinė rezultatu 3-2 įveikė Islandijos ekipą. Penktą minutę po vartininko klaidos islandus į priekį išvedė Heidaras Helgusonas, bet kėlinį japonai baigė pirmaudami dėl dviejų Tatsuhiko Kubo įvarčių. 50 minutę Helgusonas įmušė savo antrą įvartį ir išlygino rezultatą, bet po septynių minučių Alexas įmušė 11 metrų baudinį.

Škotija iškovojo didžiausią savo pergalę treniruojant Berti Vogtsui, 4-1 nugalėję Trinidadą ir Tobagą. Jau po pirmo kėlinio škotai pirmavo 4-0, nes pasižymėjo 20-metis kapitonas Darrenas Fletcheris, Garis Holtas, Garis Caldwellas bei Nigelas Quashie. Paguodos įvartį svečiams antrame kėlinyje įmušė Sternas Johnas.

Velsas padidino keturių rungtynių be pralaimėjimų iš eilės seriją. Šį kartą jie minimaliu rezultatu įveikė Kanados komandą. Vienintelį įvartį 21 minutę įmušė Paulas Parry.

Taline vykusiose rungtynėse mūsų kaimynė Estija sugebėjo išplėšti lygiąsias mače prieš Daniją, kuri ruošiasi Europos čempionatui. Pirmąjį įvartį 28 minutę įmušė Johnas Dahlis Tomassonas, bet po to danai neišnaudojo galybės progų. 77 minutę estai, kurie iki tol nesukūrė nė vienos progos, išlygino rezultatą po Kristeno Viikmae smūgio galva. Netrukus į aikštę išėjęs Kennethas Perezas vėl išvedė Daniją į priekį, bet šeimininkai nepasidave ir Joelis Lindpere paskutinę minutę įšlyginamąjį įvartį.

Būsimi Danijos Euro-2004 varžovai Italija čempionatui apšilinėjo prieš Afrikos čempionus Tunisą, treniruojamą prancūzo Roger Lemmero. 15 minutę tunisietis Riadhas Bouazizi pasiuntė kamuolį į savo vartus, o po trylikos minučių komandos kapitonas Fabio Cannavaro įmušė pirmąjį įvartį per 78 mačus rinktinės karjeroje ir padvigubino rezultatą. Likus keturioms minutėms iki pabaigos Andrea Pirlo įmušė puikų baudos smūgį, o po dar trijų minučių pasižymėjo Zambrotta.