"Serie A": "Empoli" netikėtai įveikė "Napoli" ekipą, "Inter" sutriuškino "Genoa"

Italijoje trečiadienį tęsėsi "Serie A" 30-ojo turo kovos.

Netikėtą pergalę namuose iškovojo dėl išlikimo lygoje kovojanti "Empoli" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė "Napoli" futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 28-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo D. Farias.

"Napoli" rezultatą sugebėjo išlyginti pačioje kėlinio pabaigoje, kai kamuolį į vartus pasiuntė P. Zielinskis.

Pergalingą įvartį 53-ąją minutę pelnė "Empoli" gynėjas G. Di Lorenzo.

Po šios pergalės "Empoli" bent kol kas pakilo iš iškritimo zonos, "Napoli" ir toliau užtikrintai žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo Milano "Inter" ekipa, kuri išvykoje net 4:0 sutriuškino "Genoa".

Milano ekipa į priekį išsiveržė jau 15-ąją susitikimo minutę, kuomet įvartį pelnė R. Gagliardini.

"Genoa" padėtis dar labiau suprastėjo 39-ąją minutę, kai baudos aikštelėje prasižengė C. Romero. Maža to, gynėjas prieš save išvydo raudoną kortelę, o baudinį sėkmingai realizavo į komandą sugrįžęs M. Icardi.

54-ąją minutę pasižymėjo I. Perisičius, o 81-ąją antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį pelnė R. Gagliardini.

Trečioje vietoje esanti "Inter" ekipa po šios pergalės padidino savo persvarą prieš ketvirtoje vietoje esančią "AC Milan" iki keturių taškų.

"Roma" 2:2 "Fiorentina"
12' [0:1] G. Pezzella
14' [1:1] N. Zaniolo
51' [1:2] Gerson
57' [2:2] D. Perotti

"Frosinone" 2:2 "Parma"
13' [1:0] A. Pinamonti
18' [1:1] A. Barilla
45+2' [2:1] L. Valzania
58' [2:2] F. Ceravolo (11 metrų baudinys)

"Spal" 1:0 "Lazio"
89' [1:0] A. Petagna (11 metrų baudinys)

"Torino" 2:1 "Sampdoria"
34' [1:0] A. Belotti
45+1 [2:0] A. Belotti
83' [2:1] M. Gabbiadinn