"Serie A" finišas: į Čempionų lygos traukinį įšoko "Atalanta" ir "Inter"

Sekmadienį Italijoje finišavo "Serie A" pirmenybės.

Pergalę ir vietą kito sezono Čempionų lygoje iškovojo "Atalanta", kuri namuose rezultatu 3:1 įveikė "Sassuolo" ekipą.

Būtent svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir 19-ąją minutę pirmavo po D. Berardi įvarčio. Vis tik vėliau žaidimo kontrolę priklausė jau "Atalantos" futbolininkams, o 35-ąją minutę rezultatą išlygino D. Zapata.

"Sassuolo" situacija dar labiau pablogėjo pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje - iš aikštės buvo pašalintas pirmojo įvarčio autorius D. Berardi.

"Atalanta" antrajame kėlinyje galutinai perlaužė rungtynes. 53-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė A. Gomezas, o 65-ąją pergalę įtvirtino M. Pašaličius.

"Sassuolo" 83-ąją minutę neteko dar vieno futbolininko - už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas F. Magnanelli.

Neįtikėtina drama vyko Milane, kur "Inter" rezultatu 2:1 palaužė "Empoli" ekipą bei užsitikrino vietą Čempionų lygoje.

Pagrindiniai rungtynių įvykiai vyko antrajame susitikimo kėlinyje. B. Keita 51-ąją minutę išvedė "Inter" į priekį, o 61-ąją auksinės progos padidinti pranašumą neišnaudojo M. Icardi, kuris nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Empoli" 76-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą po H. Traore įvarčio, tačiau 81-ąją R. Nainggolanas sugrąžino persvarą šeimininkams.

Svečiai bandė kautis iki pat rungtynių pabaigos, tačiau nesugebėjo pasinaudoti savomis progomis, o per teisėjo pridėtą laiką "Inter" dar pasiuntė kamuolį į tuščius "Empoli" ekipos vartus, tačiau po VAR peržiūros šis įvartis nebuvo įskaitytas.

97-ąją minutę iš aikštės dar buvo pašalintas pirmojo įvarčio autorius B. Keita, o "Empoli" ekipojo raudoną kortelę išvydo ant atsarginių žaidėjų suolo buvęs F. Perucchini.

"Empoli" ekipai šis pralaimėjimas reiškia, kad komanda kitą sezoną rungtyniaus žemesniame Italijos futbolo divizione.