Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?

"Serie A": "Inter" su "Roma" išsiskyrė taikiai, "AC Milan" nesugebėjo įveikti "Parma" ekipos

2019-04-20 23:39:33 Serie A

Šeštadienį Italijoje vyko 33-ojo turo kovos.

Milano "Inter" namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Roma".

Svečiai išsiveržė į priekį 14-ąją susitikimo minutę, kuomet pasižymėjo S. El Shaarawy, tačiau 61-ąją "Inter" rezultatą išlygino po tikslaus I. Perišičiaus smūgio galva.

"Inter" po šių lygiųjų lieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje, "Roma" - penktoje.

Kitose rungtynėse "AC Milan" išvykoje nesugebėjo įveikti "Parma" ekipos bei sužaidė lygiosiomis 1:1.

Abu mačo įvarčiai krito jau antrajame kėlinyje. 69-ąją minutę Milano ekipą į priekį išvedė S. Castillejo, o 87-ąją rezultatą išlygino B. Alvesas.

Ketvirtoje vietoje esanti "AC Milan" ekipa vos tašku lenkia penktoje esančią "Roma".

Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

1 2 04-20 23:48
Borini starte pamačiau ir galutinis rezultatas man jau buvo daugiau mažiau aiškus. Oj lėks tikiuosi vasara Gatuso galva nežinia kas vietoj Gatuso ateitų ar nebūtų blogiau