"Serie A" klubams Italijos taurėje sekėsi skirtingai (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti trys "Coppa Italia" šešioliktfinalio susitikimai.

Pirmajame mače "Empoli" komanda namuose po pratęsimo nusileido "Serie B" atstovui "Cesena". Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1-1, o pergalingo įvarčio autoriumi 102 minutę tapo Alejandro Rodriguezas.

Veronos "Chievo" ekipai sekėsi geriau. Jai įveikti antrosios lygos klubą "Novara" prireikė 90 minučių. Galutinis šio mačo rezultatas - 3-0. Dubliu pasižymėjo Roberto Inglese bei dar vieną tikslų smūgį pridėjo Boštjanas Cesaras.

Galiausiai "Torino" bei "Pisa" akistatoje užfiksuotas labai įdomus rezultatas. Čia pagrindinis dvikovos laikas baigėsi be įvarčių, tačiau per pratęsimą jie tiesiog pasipylė.

Po kartą pasižymėjus Ademui Ljajičiui, Maxi Lopezui, Lucasui Boye bei Andrea Belotti, Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai šventė pergalę net 4-0.

“Empoli” 1 – 2 “Cesena”

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9933848" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

“Chievo” 3 – 0 “Novara”

“Torino” 4 – 0 “Pisa”